Zakłady bukmacherskie na wybory 2019. Kaczyński przegra w Warszawie?

Jarosław Kaczyński ma niewiele szanse na zwycięstwo w Warszawie – oceniają bukmacherzy przed wyborami 2019. Sprawdźcie już teraz na kogo najchętniej będą głosować Polacy!

Zakłady bukmacherskie na wybory 2019. Kaczyński przegra w Warszawie?
Zakłady bukmacherskie na wybory 2019. Kaczyński przegra w Warszawie?

Wybory 2019. Zakłady bukmacherskie online – wyniki, prognozy, ile wyniesie frekwencja?

Pracownicy bukmachera Betfan ocenili szanse nie tylko poszczególnych partii w skali kraju, ale również konkretnych kandydatów w ich okręgach wyborczych. Jak to zwykle bywa, na pierwszy plan wyłania się stolica kraju.

Jeżeli przewidywania ekspertów okażą się prawdziwe, Jarosław Kaczyński nie wygra wyborów w Warszawie. Jego największa rywalka, Małgorzata Kidawa-Błońska może liczyć na znacznie większe poparcie niż prezes PiS. Na ten moment szanse tych kandydatów ocenia się w stosunku procentowym 75-25.

Wyniki wyborów 2019 można obstawiać na Betfan.pl >>

Oczywiście, sama przegrana lidera partii rządzącej w stolicy nie powinna mieć większego wpływu na ogólne wyniki. W tym roku wybory parlamentarne po raz kolejny zwyciężyć powinno Prawo i Sprawiedliwość. Co ciekawe, bukmacherzy przewidują frekwencję na poziomie 57 procent.

Bukmacherzy na wybory 2019. Gdzie obstawiać?

Bukmacherzy na wybory 2019 przygotowali bardzo wiele ofert zakładów. Wśród nich dość popularne są te, które przewidują, ile procent poparcia uzyskają konkretne ugrupowania.

Poniżej prezentujemy infografikę, która przedstawia, między innymi, prognozy dotyczące wyników poszczególnych partii. Jak widać, na ten moment najbardziej niepewni miejsca w sejmie powinni być członkowie Konfederacji oraz PSL z Kukiz ’15.

Wybory 2019 bukmacherzy
Wybory 2019 bukmacherzy

Aktualną ofertę zakładów znaleźć można u wielu bukmacherów w naszym kraju. Nie wszyscy z nich oferują jednak bogatą ofertę, która może przypaść do gustu głównie najbardziej wymagającym typerom.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button