Zakłady bukmacherskie na pogodę. Jak i gdzie obstawiać?

Zakłady bukmacherskie na pogodę to sposób na oderwanie się od typerskiej rzeczywistości związanej ze sportem. Gdzie i w jaki sposób obstawia się na wydarzenia meteo?

Zakłady bukmacherskie na pogodę. Jak i gdzie obstawiać?
Zakłady bukmacherskie na pogodę. Jak i gdzie obstawiać?

Zakłady online na pogodę

Chyba każdemu z nas zdarzyło się kiedyś dzień wcześniej przewidzieć burzę, śnieg czy bezchmurne niebo. Do tego potrzebne jest niekiedy szczęście, czasem trochę babcinych zabobonów, a nie bez znaczenia jest także wiedza związana z meteorologią.

Oczywiście, nikt nikomu nie broni tego, by traktował zakłady bukmacherskie na pogodę jako czystą rozrywkę i granie na chybił trafił. Nie będziemy tutaj jednak rozmawiać o strategii, a o tym, gdzie i jak można stawiać na pogodę w polskim internecie.

Legalni bukmacherzy w Polsce kojarzą się raczej z tradycyjnym podejściem do obstawiania. Na szczęście, zaczyna się to nieco zmieniać, a oferta marki Betfan to już prawdziwy ewenement na skalę krajową.

polski bukmacher sts bonus za darmo
Bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod: BETONLINE

Jak postawić pieniądze na to, jaka będzie pogoda?

To właśnie na stronie marki Betfan możliwe jest obstawianie tego, jaka będzie jutro pogoda albo kiedy spadnie w Polsce/Europie śnieg. Bukmacher regularnie oferuje te i temu podobne zakłady.

Grając w Betfan, mamy możliwość postawienia na to, czy danego dnia o godzinie X będzie niższa czy wyższa od wartości Y. Oto przykład z życia wzięty:

  • Ile wyniesie temperatura w Warszawie 26.11.2019r. o godzinie 08:00?
    • 1.4°C i poniżej = 1.35
    • 1.5°C i powyżej = 2.70

Ciekawą alternatywą dla takich typowych zakładów na pogodę (ile temperatura w danym mieście) są zakłady na opady śniegu czy średnią, miesięczną prędkość wiatru. To daje naprawdę ogromne pole do popisu dla każdego fana tematyki meteo i miłośnika typerskiego świata.

zakłady na temperaturę w Polsce
zakłady na temperaturę w Polsce

Dobra wiadomość jest taka, że zakłady specjalne Betfan oferowane są w przejrzystej formie i w standardowej ofercie. Nie musimy przechodzić do specjalnych portali i tak dalej – tutaj wystarcza jedno kliknięcie w odpowiedni dział.

Aby postawić na pogodę, należy:

  1. Wejść na www.Totalbet.pl
  2. Przejść do zakładki „Rozrywka”
  3. Wybrać „Pogoda”
  4. Zdecydować się na konkretny typ! ❄️☀️⚡️

Wydaje się to dla ciebie proste do obstawiania, właśnie czegoś takiego szukałeś? Bukmacherzy w Polsce coraz chętniej w ofertach zamieszczają podobne rodzaje zakładów, co jet świetną wiadomością!

To na pewno legalne – co mówi o tym prawo?

Niestety, przyszło nam żyć w takich czasach, że granie czegokolwiek u bukmachera wzbudza spore emocje. Na szczęście, zakłady bukmacherskie na pogodę są jak najbardziej legalne, jeśli tylko robimy to na stronie z licencją.

Przypominamy, że od pewnego czasu sporo w tej kwestii zmienia się u wielu bukmacherów. Przykładem może być dostępny w STS legalny poker. Jeszcze nie tak dawno tego rodzaju produkt typerski był jedynie marzeniem wielu osób!

Wiemy już, jak obstawiać pogodę u bukmachera, a teraz pozostaje pytanie gdzie. W tym przypadku chodzi o markę Betfan, gdzie trzeba posiadać darmowe konto typerskie.

Betfan zakłady pogoda. Ile wyniesie wiatr?
Betfan zakłady pogoda. Ile wyniesie wiatr?

Bonus powitalny – ponad 3000 PLN na obstawianie!

Rejestrację przeprowadza się na stronie www.Betfan.pl. Gracz wypełnia formularz rejestracyjny, a następnie otrzymuje pełne uprawnienia do gry. Warto przy tym wspomnieć, że do zgarnięcia jest bonus powitalny.

Tylko teraz na start każdy w Betfan ma szansę na premię do 3000 złotych, a także na zakład bez ryzyka 100 PLN tuż po zakończeniu rejestracji. Aktualny kod promocyjny w tym przypadku to „BETFAN„!


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button