Zakład Bez Ryzyka w STS. 200 PLN dla nowych graczy!

W związku z eliminacyjnymi do mistrzostw Europy 2020 w piłce nożnej bukmacher STS oferuje ciekawy pakiet powitalny na start, a także socjalny zakład dla swoich graczy. Bukmacher STS nowym graczom oferuje już na start freebet bez depozytu o wartości 29 PLN, bonus za pierwszą wpłatę do 1200 PLN oraz cashback do 200 PLN.]

STS darmowy bonus dla graczy

STS darmowy bonus dla graczy

Chcąc skorzystać z tych bonusów należy dokonać rejestracji konta na stronie bukmachera www.sts.pl. Ten proces w żadnym wypadku nie jest skomplikowany, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji konta. To wszystko sprawi, że bukmacher STS dokona aktywacji pakietu powitalna.

Freebet 29 PLN bez wpłaty własnej od STS

Już za rejestrację i wpisanie kodu promocyjnego bukmacher STS przyznaje darmowy freebet o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Warto jest wiedzieć, że środki znajdują się na koncie gracza i to bez dokonania depozytu.

sts kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus za wpłatę do 1200 od bukmachera STS:

Warto jest wiedzieć że pierwsza wpłata u bukmachera STS jest objęta promocję. Wspomniany operator przyznaje bonus wysokości depozytu, np.gracz wpłacił 800 PLN drugie tyle użytkownik otrzyma w formie środków bonusowych.

Użytkownik maksymalnie może otrzymać 1200 PLN.

Cashback do 200 PLN u bukmachera STS:

Pierwszy kupon po dokonaniu depozytu jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Gracz sam wybiera jakie zdarzenia będą znajdować się na kuponie.

Jeśli kupon okaże się przegrany to bukmacher STS dokona zwrotu stawki za jaką został on zagrany. Maksymalnie można otrzymać 200 PLN. W przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie gracza.

Maksymalnie gracz może otrzymać 200 PLN.

Zakład specjalny na spotkanie Polska vs Macedonia

Dodatkowo bukmacher STS oferuje ciekawą promocję na spotkanie pomiędzy Polską, a Macedonią Północną w ramach eliminacji Mistrzostw Europy.

Wystarczy zagrać kupon SOLO lub AKO za kwotę RÓWNĄ 21 PLN, na którym będzie znajdować się zdarzenie specjalne „Lewandowski strzeli, a Polska wygra do zera” za dokładną kwotę 21 PLN.

Polski legalny bukmacher STS przyzna darmowy bonus 10 PLN pod warunkiem:

  • kupon SOLO – zdarzenie specjalne zostało rozliczone jako przegrane
  • kupon AKO – wszystkie zdarzenia oprócz zakładu specjalnego zostały rozliczone jako wygrane

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button