Zakład Bez Ryzyka 100 PLN na mecz Łotwa – Polska w eliminacjach Euro 2020!

Kto faworytem meczu Łotwa – Polska? Chyba nie jest trudno odpowiedzieć na to pytanie! Pamiętajmy jednak, że niespodzianki zdarzają się zawsze, a Zakład Bez Ryzyka 100 PLN to swego rodzaju ubezpieczenie na takie sytuacje!

Zakład Bez Ryzyka 100 PLN na mecz Łotwa - Polska w eliminacjach Euro 2020!
Zakład Bez Ryzyka 100 PLN na mecz Łotwa – Polska w eliminacjach Euro 2020!

Betfan i zakład bez ryzyka 100 PLN na Łotwa – Polska!

Łotwa – Polska będzie pierwszym październikowym starciem Biało-Czerwonych w eliminacjach Euro 2020. Wymarzony rywal po naprawdę ciężkim i męczącym (również dla kibicowskich oczu) wrześniu.

Na ten moment Polacy zajmują pierwsze miejsce w grupie, a ich najbliżsi przeciwnicy – ostatnie. Co ciekawe, zawodnicy z Łotwy do tej pory zdobyli w walce o miejsce na Euro 2020 zaledwie jednego gola, a stracili przy tym… dwadzieścia jeden.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Trudno sobie wyobrazić, by Łotwa miała z Polską zdobyć swoje pierwsze punkty w tych eliminacjach, ale piłka nożna bywa czasem naprawdę nieprzewidywalna. Właśnie dlatego pewnie sporo osób zainteresuje dostępny w Betfan zakład bez ryzyka!

Porażka to teraz nie problem. Bukmacher Betfan ma na to sposób!

Każdy nowo zarejestrowany może otrzymać do 100 złotych w formie zakładu pozbawionego ryzyka. To okazja do postawienia kuponu, który w razie przegranej nie powodu straty zainwestowanych pieniędzy!

Jak dokładnie to wygląda? Nie ma tu nic skomplikowanego – gracz stawia kupon, a w przypadku gdy nie zaliczy zwycięstwa, dostanie pełny zwrot zagranej stawki od 20 do nawet 100 PLN!

Warunek konieczny to wykorzystanie specjalnego hasła bonusowego. Jak brzmi dostępny w betfan kod promocyjny? Pewnie niektórzy się zdziwią, ale wszystko sprawdza się do wpisania słowa… BETFAN.

Mecz Łotwa – Polska bez ryzyka
🤑⚽️🤑

  1. Rejestracja na Betfan.pl
  2. Kod promocyjny „BETFAN
  3. Postawienie kuponu z meczem Biało-Czerwonych
  4. W razie przegranej – pełny zwrot stawki do 100 PLN!

A to jeszcze nie wszystko, bo każdy nowy gracz może wykorzystać na stronie marki Betfan wyjątkowy, największy w naszym kraju, bonus powitalny! Wszyscy nowo zarejestrowani mogą liczyć na kwotę do 3000 złotych! 😱😱


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button