Wirtualne Sporty STS

57

Czym są Wirtualne Sporty dostępne w ofercie bukmachera STS i w jaki sposób można je obstawiać? Zadajmy sobie te i inne pytania, a następnie sprawdźmy, czy to wszystko w ogóle się opłaca!

Wirtualne Sporty STS
Wirtualne Sporty STS

STS sporty wirtualne oferta zakładów

Wirtualne Sporty STS to nic innego jak komputerowa odmiana tradycyjnych dyscyplin sportowych. Grając w Virtual Sports, typujemy zwycięzców pojedynków wirtualnych piłkarzy, a nie prawdziwych.

W ofercie STS na ten moment znajdują się następujące sporty, jakie można obstawiać w dziale Wirtualne:

  • Piłka Nożna
  • Koszykówka
  • Tenis

Trzeba przyznać, że w porównaniu z takimi stronami jak chociażby Forbet, STS wypada dość słabo, jeśli chodzi o wybór wirtualnych sportów do typowania. Na szczęście, nadrabia to naprawdę dużą ilością typów, jakie są dostępne w zakładach na poszczególne mecze.

sts kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Handicapy, overy bramkowe, rzuty rożne, dokładne wyniki – tylko na naprawdę nielicznych stronach można znaleźć aż taki wybór w przypadku obstawiania Wirtualnych Sportów!

Aby obstawiać komputerowe mecze w STS, wystarczy dokonać rejestracji na stronie bukmachera. Nie są wymagane żadne dodatkowe uprawnienia czy inne tego typu „dodatki”.

Warto zaznaczyć, że punkty stacjonarne STS także posiadają w swojej ofercie Wirtualne Sporty. Czy jednak aby na pewno jest to dobra alternatywa dla normalnych dyscyplin? Cóż, wydaje się, że nie do końca!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl