Wirtualne Sporty STS

Czym są Wirtualne Sporty dostępne w ofercie bukmachera STS i w jaki sposób można je obstawiać? Zadajmy sobie te i inne pytania, a następnie sprawdźmy, czy to wszystko w ogóle się opłaca!

Wirtualne Sporty STS
Wirtualne Sporty STS

STS sporty wirtualne oferta zakładów

Wirtualne Sporty STS to nic innego jak komputerowa odmiana tradycyjnych dyscyplin sportowych. Grając w Virtual Sports, typujemy zwycięzców pojedynków wirtualnych piłkarzy, a nie prawdziwych.

W ofercie STS na ten moment znajdują się następujące sporty, jakie można obstawiać w dziale Wirtualne:

  • Piłka Nożna
  • Koszykówka
  • Tenis
  • Wyścigi koni
  • Wyścigi psów

Trzeba przyznać, że w porównaniu z takimi stronami jak chociażby Forbet, STS wypada dość słabo, jeśli chodzi o wybór wirtualnych sportów do typowania. Na szczęście, nadrabia to naprawdę dużą ilością typów, jakie są dostępne w zakładach na poszczególne mecze.

STS kod promocyjny 2020
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2020

Handicapy, overy bramkowe, rzuty rożne, dokładne wyniki – tylko na naprawdę nielicznych stronach można znaleźć aż taki wybór w przypadku obstawiania Wirtualnych Sportów!

Warto zaznaczyć, że punkty stacjonarne STS także posiadają w swojej ofercie Wirtualne Sporty. Miejscówek należących do bukmachera jest na terenie kraju bardzo wiele – na pewno w waszej najbliższej okolicy znajdziecie co najmniej jedną z nich.

Jak rozpocząć obstawianie Wirtualnych Sportów?

Jeżeli zainteresowały kogoś dostępne w STS Wirtualne Sporty, na pewno jest ciekawy, w jaki sposób może rozpocząć obstawienie. Wbrew temu, co niektórzy mogą sobie wyobrażać, nie ma tutaj mowy o niczym skomplikowanym. W przypadku grania online potrzebne jest przede wszystkim konto typerskie. To z kolei zakłada się w parę chwil i to w stu procentach bezpłatnie!

Obstawianie Wirtualnych Sportów odbywa się z poziomu tego samego konta, z którego grać można na tradycyjne dyscypliny. To dla wielu na pewno bardzo dobra wiadomość, gdyż aktywni typerzy zazwyczaj nie ograniczają się tylko do jednego czy dwóch produktów bukmacherskich.

Do rozpoczęcia grania na Virtual Sports potrzebne jest konto, a do tego nieco środków na koncie. W zasadzie wystarcza dwa złote, gdyż dokładnie tyle wynosi minimalna stawka kuponu online. Trzeba, oczywiście, mieć na uwadze, że im większa kwota postawiona, tym pokaźniejsze potencjalne wygrane.

STS wirtualne wyścigi koni
STS wirtualne wyścigi koni

Wirtualne Sporty nie zastąpią tych normalnych, ale potrafią dać zarobić!

Raczej nikt nie zgodzi się ze stwierdzeniem, że Wirtualne Sporty są w stanie kiedykolwiek zastąpić te normalne. Mimo to, są ciekawą odskocznią, której nie warto skreślać już na starcie. Szczególnie, iż historia pokazuje, że można na nich naprawdę dobrze zarobić. Potwierdzeniem są kupony zamieszczane przez typerów w internecie.

Jakie są największe wady, a jakie zalety Wirtualnych Sportów? Często są nieprzypwiidywalne, mimo że kursy wyraźnie wskazywały faworyta w konkretnym spotkaniu. Trzeba liczyć się z tym, że w tym przypadku rządzi algorytm, a ten został napisany tak, by nie dało się go rozgryźć (chociaż niektórzy twierdzą, iż im się to udało).

Darmowe konto typerskie w STS. 29 PLN za samą rejestrację!

Słyszeliście kiedyś o tym, że bukmacher STS oferuje nowym graczom darmową kasę? Pewnie tak, ale niekoniecznie chciało wam się w to wierzyć. Okazuje się jednak, że nie ma tutaj mowy o żadnym tanim chwycie marketingowym. Rzeczywiście na stronie www.STS.pl można odebrać tak zwany bonus bez depozytu!

STS kod na bonus za darmo!
STS kod na bonus za darmo!

Bonus bez depozytu to nic innego jak pieniądze, które odbiera się bez konieczności wpłacania własnych środków na konto typerskie. W chwili obecnej STS oferuje nowym klientom dokładnie 29 PLN, które można wykorzystać na obstawianie dowolnych zdarzeń z oferty.

Aby odebrać premię bez wpłaty, wystarczy spełnić kilka prostych warunków:

  1. wejść na stronę www.STS.pl i dokonać rejestracji
  2. wpisać kod promocyjny „BETONLINE
  3. ukończyć proces rejestracji w stu procentach

Jeżeli chcecie, możecie już teraz obejrzeć przygotowany przez nas materiał wideo, na którym dokładnie widać jak wygląda zakładanie profilu na stronie www.STS.pl:


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button