Większe wygrane każdego dnia w Totolotku!

Legalny bukmacher Totolotek przygotował ofertę specjalną dla swoich graczy. W jej ramach powiększa kursy na pięciu faworytów sportowych hitów każdego dnia! 

Większe wygrane każdego dnia w Totolotku!
Większe wygrane każdego dnia w Totolotku!

Totolotek oferta darmowych bonusów

Promocja jest dostępna tylko dla osób, które posiadają konto u bukmachera Totolotek, bądź chcą je założyć w tym momencie. Do oferty w żaden sposób nie trzeba się zapisywać – jest ona regularna i można skorzystać z niej każda osoba odwiedzająca portal bukmacherski.

Podczas trwania oferty Totolotek powiększa wygrane na zwycięstwa faworytów pięciu spotkań wybranych na konkretny dzień. O tym, co znajdzie się w TOP 5, decydują pracownicy bukmachera, a nie jego gracze.

Na ten moment w promocji dostępne są tylko propozycje z piłki nożnej, ale niewykluczone, że wkrótce wśród nich pojawi się esport czy inne dyscypliny. Obstawianie z wykorzystaniem akcji jest, rzecz jasna, opcjonalne i w żaden sposób nie trzeba się nim sugerować przy tworzeniu kuponu na dany dzień.

https://sts-bukmacher.pl/opinie-graczy-o-bukmacherze-sts/

Przypominamy, że Totolotek to jeden z legalnych bukmacherów, u którego niemal każdego dnia znaleźć można ofertę bez podatku. Oznacza to, iż do naszych wygranych w kuponie doliczane jest 14%, dzięki czemu nie musimy martwić się 12% stawką od zainwestowanych środków.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button