Unibet wraca do Polski – prawda czy fałsz?

Nietrudno znaleźć w internecie informacje o tym, że Unibet wraca do Polski. Specjalnie dla was sprawdziliśmy, czy to prawda czy fałsz. Dobra wiadomość, a może oszustwo?

Unibet a Ministerstwo Finansów - kiedy pozwolenie dla tego bukmachera?
Unibet a Ministerstwo Finansów – kiedy pozwolenie dla tego bukmachera?

Unibet legalny czy nie?

Gracze cały czas pytają się o to, czy Unibet legalny jest w naszym kraju. Trudno się temu dziwić, bo mówimy o stronie internetowej, która na całym świecie cieszy się naprawdę ogromnym zainteresowaniem i dobrą renomą.

Wystarczyło kilka chwil, by w sieci napotkań na wiele stron, w których czytamy o tym, że Unibet wraca do Polski. Na pierwszy rzut oka to dobra wiadomość, ale czy aby na pewno nie jest to oszustwo?

Betfan kod promocyjny na bonus
Zakład bez ryzyka 50 PLN – Betfan kod promocyjny: BETONLINE

Unibet a Ministerstwo Finansów – kiedy pozwolenie dla tego bukmachera?

Sprawdziliśmy specjalnie dla Was, jak ma się sprawa licencji bukmacherskiej Unibet w Polsce. Ministerstwo Finansów na ten moment temu podmiotowi nie wydało zgody na prowadzenie działalności na terenie naszego kraju.

Żeby było jeszcze ciekawiej, Unibet nie stara się obecnie o wyjście z szarej strefy. Innymi słowy, granie w Unibet w Polsce jest nielegalne i naraża graczy na konsekwencje prawne!

Nie udało nam się dowiedzieć, jakie są plany marki Unibet na przyszłość. Biorąc pod uwagę, że ciągle zmienia domenę, a kwestię braku licencji zupełnie pomija, trudno zakładać, by w najbliższym czasie legalny bukmacher Unibet stał się faktem.

Alternatywą dla tego portalu może być Betclic. Zagraniczna strona z pozwoleniem na prowadzenie działalności w Polsce. Aktualny kod promocyjny to u niej „KOD510” – nowi gracze po założeniu darmowego konta mogą odebrać bonus 510 zł!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button