U jakiego bukmachera najlepiej obstawiać mecze?

Dlaczego u jednego bukmachera lepiej obstawia się mecze, a u drugiego gorzej? Na co zwracać uwagę przy wybieraniu strony typerskiej, by potem nie żałować swojej decyzji?

U jakiego bukmachera najlepiej obstawiać mecze?
U jakiego bukmachera najlepiej obstawiać mecze?

Czy każdy bukmacher jest tak samo dobry, skoro wszędzie można obstawiać?

Bardzo wielu typerów wychodzi z założenia, że wybieranie strony do obstawiania nie jest niczym, nad czym warto się rozwodzić. Tymczasem to nie do końca prawda. Owszem, wszędzie można obstawiać mecze, ale nie w każdym miejscu robimy to w taki sam sposób i możemy liczyć na taką samą jakość usług. To trochę jak z zakupem i korzystaniem z auta: teoretycznie każdy pojazd jeździ, ale jednak niektóre warte są więcej od innych i nie zawsze wszystko sprowadza się tylko do przereklamowanego prestiżu.

Oczywiście, że nie wszyscy bukmacherzy znajdują się w tej samej lidze. Mamy takie marki, które można polecić dosłownie wszystkim oraz strony stworzone z myślą o wąskim gronie osób. Każdy musi sam podjąć decyzję, gdzie chce obstawiać i dlaczego.

STS kod promocyjny 2020
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2020

Jakiego bukmachera najlepiej wybrać?

Przy wybieraniu bukmachera trzeba kierować się zasadą, by zdecydować się na rozwiązanie najlepiej dostosowane do naszych oczekiwań. Przykładowo: jeżeli gramy dużo na futbol amerykański, oczywistym powinno być to, że wybierzemy markę, która ma wiele zakładów na tę dyscyplinę.

Jeżeli jesteśmy typerami z pewnym stażem, na pewno mamy już w głowie pewne kryteria, których chcemy się trzymać. Wysokie kursy, dużo promocji, przejrzysta oferta – znaczenie ma w zasadzie wszystko, jeśli tylko w odpowiedni sposób to argumentujemy i z konkretnych funkcji czy cech korzystamy.

Nie ma znaczenia czy jakiś bukmacher jest dobrze znany, czy dopiero raczkuje w branży – jeżeli nam odpowiada znacznie bardziej, niż konkurencja, to już dobry znak!

Co oczywiste, żeby coś móc porównać do czegoś innego potrzebne jest przede wszystkim pewne obycie w temacie. Nie wystarczy mieć konta w jednym czy dwóch miejscach, by znaleźć dla siebie bukmachera. Czasem przed podjęciem odpowiedniej decyzji potrzebnych jest wiele „praktycznych testów”.

Wysoka wygrana AKO w Fortunie
Wysoka wygrana AKO w Fortunie

Najlepszy bukmacher dla Polaków

Jeden bukmacher może być najlepszy w Polsce pod względem popularności, a oferta innego może wyróżniać się wartością bonusu powitalnego. Niestety, bardzo wiele kryteriów opiera się na subiektywnych opiniach i trudno na ich podstawie stworzyć wiarygodne zestawienia.

Gdybyśmy jednak chcieli stworzyć ranking bukmacherów tylko ze względu na popularność (w końcu im więcej klientów, tym lepiej to świadczy o konkretnej stronie), zdecydowanym liderem pod tym względem jest strona www.STS.pl. Po piętach depczą jej głównie www.eFortuna.pl oraz www.Betfan.pl.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button