Typuj Ligę Mistrzów i Ligę Europy i wygrywaj więcej. Bonusy co tydzień dla graczy od STS

Po blisko pięciu miesiącach przerwy wracamy z meczami w Europejskich Pucharach, tj. Lidze Mistrzów oraz Lidze Europy. Na tą okazję bukmacher STS nagradza graczy za obstawienie meczy. Co tydzień użytkownicy mogą otrzymać ekstra premię do 100 PLN.

Bonus dla graczy od STS na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

Bonus dla graczy od STS na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

Śmiało można powiedzieć, że na ten moment czekała większość kibiców. Przed nami najbardziej elitarne rozgrywki w Lidze Mistrzów, w tym chociażby taki mecz, jak Manchester City vs Real Madryt.

Na tą okaże bukmacher STS oferuje limitowaną ofertę promocyjną, w której to typerzy mogą liczyć na dodatkowe środki. Bowiem oferta „Europejskie Puchary. Gwarantowane bonusy” składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z ich dostępny jest w dniach:

I etap: 03.08.2020 – 09.08.2020
II etap: 10.08.2020 – 16.08.2020
III etap: 17.08.2020 – 23.08.2020

Pamiętaj. Jeśli chcesz skorzystać z tej oferty koniecznie musisz się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Poza tym trzeba tego dokonać jeszcze przez zagraniem pierwszego kuponu promocyjnego.

Bonus dla graczy za obstawienie meczy:

Bukmacher STS kwalifikuje wyłącznie zakłady AKO, zagrane za minimum 100 PLN, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.85.

Należy mieć na uwadze, że na kuponie promocyjnym koniecznie musi znajdować się co najmniej jeden typ z rozgrywek Ligi Europy lub Ligi Mistrzów. Trzeba przyznać, że jest z czego wybierać, bowiem oferta bukmachera STS na zmagania w europejskich pucharach jest bardzo bogata.

STS kod promocyjny 2020
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2020

Gracze, którzy będą obstawiać mecze mogą liczyć na extra środki. Bowiem za każde 100 PLN postawione na zakłady spełniające powyższe warunki gracz w prezencie otrzyma 10 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w STS:

Wszyscy użytkownicy już na sam start u bukmacher online STS mogą otrzymać darmowe 29 PLN i to bez wpłaty własnej.

Po dokonaniu pierwszego depozytu na konto gracza trafi premia równowartości dokonanej wpłaty, a maksymalna kwota, jaką może otrzymać użytkownik to nawet 1200 PLN.

Gracz, który chce skorzystać z powyższych bonusów koniecznie musi wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Należy mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.

Dodać jest warto, że bukmacher STS posiada w swojej ofercie również usługę Betgames. Można w niej grać legalnie i to za prawdziwe pieniądze, m.in. w pokera.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button