Tenisowy pewniak 20 PLN od Fortuny na US Open!

31 sierpnia 2020 roku rusza tegoroczny US Open, czyli długo wyczekiwany Wielki Szlem po przerwie spowodowanej koronawirlsem. Fortuna dla swoich graczy przygotowała z tej okazji bonusowy pewniak o wartości 20 PLN!

Tenisowy pewniak 20 PLN od Fortuny na US Open!
Tenisowy pewniak 20 PLN od Fortuny na US Open!

Pieniądze za obstawianie tenisa. Wystarczy spełnić kilka warunków!

Oferta specjalna przygotowana przez bukmachera Fortuna skierowana jest do wszystkich osób, które są zarejestrowane na stronie internetowej www.eFortuna.pl. Do samej akcji nie trzeba się w żaden sposób dodatkowo zapisywać – najważniejsze jest granie kuponów spełniających konkretne warunki.

Promocja obowiązuje od dnia 31 sierpnia 2020 i ważna jest do 2 września. W tym czasie każdy uczestnik musi w ciągu doby postawić przynajmniej jeden zakład zawierający minimum jeden typ z tenisa. Uwaga! Zakład musi być zagrany na żywo, a jego stawka nie może być mniejsza niż 20 PLN.

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Bukmacher, jako organizator promocji, dopuszcza obstawianie zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej. Nie ma znaczenia, czy gracz zagra zakład AKO, SOLO czy MAXIKOMBI.

Wszystkie zakłady promocyjne muszą być rozstrzygnięte do 3 września do godziny 9.00. Premie zostaną przyznane odpowiedniom graczom tego samego dnia do północy.

Obstawianie US Open. Typy bukmacherskie już dostępne!

US Open to impreza, której fani tenisa oczekiwali jak nigdy wcześniej. Od dawna nie mieliśmy imprezy w tym sporcie na najwyższym poziomie, a więc można mówić, że pomału zaczynamy dochodzić do normalności. Nic dziwnego, że przygotowane na tenis typy bukmacherskie cieszą się ostatnio takim zainteresowaniem i mowa tutaj właśnie o rywalizacji na kortach Flushing Meadows.

Warto mieć na uwadze, że w opisywanej promocji każdy uczestnik może skorzystać z maksymalnie jednego bonusu. Nagrodę pieniężną należy aktywować w ciągu 7 dni – jeżeli się tego nie zrobi, przepadnie i nie będzie można jej odebrać w późniejszym czasie.

Uwaga! Fortuna do oferty kwalifikuje wszystkie kupony spełniające podane chwilę wcześniej warunki. Nie ma żadnego znaczenia, czy zakład będzie wygrany, czy przegrany.

Fortuna bonus bez depozytu + 2200 PLN na start!

Fortuna kod promocyjny 2020
Fortuna kod promocyjny 2020

Legalny bukmacher Fortuna cały czas oferuje nowym klientom specjalne bonusy, które można odebrać za założenie konta. Jeżeli ktoś jeszcze nie może obstawiać na www.eFortuna.pl, rejestracji może dokonać nawet i teraz.

Za założenie konta przysługuje bonus bez depozytu w wysokości 20 PLN, a oprócz tego również dwa prezenty ekstra, między innymi:

  • 100% do 2000 PLN przy pierwszej wpłacie na konto typerskie
  • 200 PLN jako zakład bez ryzyka

Fortuna jest legalnym bukmacherem online. Rejestracja i obstawianie są w tym przypadku w stu procentach zgodne z przepisami.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button