Szybkie wypłaty STS. Jak to działa?

332

Kiedy wygramy pieniądze u bukmachera, chcemy mieć je jak najszybciej na koncie bankowym. STS daje graczom taką możliwość i to właśnie o niej dowiecie się dzisiaj czegoś więcej!

Szybkie wypłaty STS. Jak to działa?
Szybkie wypłaty STS. Jak to działa?

Szybkie wypłaty w STS

Usługa tutaj opisywana nosi nazwę STS Pay. To jedna z najciekawszych funkcji, jaka jest dostępna u największego polskiego bukmachera. Niektórzy zakładają konto u niego właśnie ze względu na to, iż wygrane mogą mieć u siebie już w parę minut po rozliczeniu kuponu.

Aby korzystać z błyskawicznych przelewów od STS, nie potrzebujemy niczego poza kontem u buka (co oczywiste!) oraz konta w banku obsługującym STS Pay. Poniżej prezentujemy listę podmiotów, które biorą udział w tej akcji.

sts pay banki
Jak działa usługa szybkich wypłat w STS

A co jeżeli nie mamy konta w żadnym z wyżej wymienionych banków? W takim przypadku nasze wygrane powinny pojawić się u nas w ciągu 1-2 dni roboczych od zlecenia wypłaty. Wszystko to – oczywiście – bez żadnej prowizji.

Aktualny bonus bez depozytu w STS, podczas rejestracji wpisz kod promocyjny: BETONLINE

Pomysłodawcy usługi STS Pay zachwalają ją i zapewniają, że średnio cały proces wypłaty środków odbywa się w ciągu 15 minut. Trzeba tylko pamiętać o tym, iż nie jest to opcja dostępna w nocy.

Godziny aktywnej usługi błyskawicznego transferu pieniędzy to 10.00-24.00!

Nie wiecie, czy ten bukmacher jest dla was? Poczytajcie aktualne opinie graczy o firmie STS!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl