Szybkie wypłaty STS. Jak działa STSpay?

Kiedy wygramy pieniądze u bukmachera, chcemy mieć je jak najszybciej na koncie bankowym. STS daje graczom taką możliwość i to właśnie o niej dowiecie się dzisiaj czegoś więcej!

szybkie wypłaty pieniędzy w stspay
Szybkie wypłaty STS. Jak działa usługa STSpay?

Szybkie wypłaty w STS online

Usługa tutaj opisywana nosi nazwę STSpay. To jedna z najciekawszych funkcji, jaka jest dostępna u największego polskiego bukmachera. Niektórzy zakładają konto u niego właśnie ze względu na to, iż wygrane mogą mieć u siebie już w parę minut po rozliczeniu kuponu.

Aby korzystać z błyskawicznych przelewów od STS, nie potrzebujemy niczego poza kontem u buka (co oczywiste!) oraz konta w banku obsługującym STS Pay. Poniżej prezentujemy listę podmiotów, które biorą udział w tej akcji.

sts pay banki
Jak działa usługa szybkich wypłat w STS

Godziny aktywnej usługi błyskawicznego transferu pieniędzy to 10.00-24.00!

Ile idzie wygrana od STS?

Bardzo często typerzy szukają informacji o tym, ile idzie wygrana od STS na konto bankowe. To istotna wiadomość, bo przecież dzięki niej możemy dowiedzieć się, jak szybko wygrane przez nas pieniądze znajdą się na rachunku, do którego mamy swobodny dostęp.

Pomysłodawcy usługi STS Pay zachwalają ją i zapewniają, że średnio cały proces wypłaty środków odbywa się w ciągu 15 minut. Trzeba tylko pamiętać o tym, iż nie jest to opcja dostępna w nocy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeżeli nie mamy konta w żadnym z wyżej wymienionych banków, nasze wygrane powinny pojawić się u nas w ciągu 1-2 dni roboczych od zlecenia wypłaty. Wszystko to – oczywiście – bez żadnej prowizji.

Czekanie 48 godzin nie wygląda zbyt zachęcająco, ale trzeba podkreślić, że te terminy dotyczą bardzo skrajnych przypadków. Liczmy się jednak z tym, że zawsze w grę wchodzą dni robocze, tak więc weekendowe wygrane można zazwyczaj znaleźć na koncie dopiero w poniedziałkowe wieczoru lub wtorki.

Superbet bonus powitalny
Superbet bonus powitalny z kodem promocyjnym: BETONLINE

Jak odebrać wygraną w STS online?

Gracze internetowi mają znacznie łatwiej w odbieraniu wygranych. Wszystko sprowadza się do odwiedzenia profilu i zlecania wypłaty środków. Nawet laik nie powinien mieć z tym najmniejszych trudności.

W przypadku dużych sum terminy są dokładnie takie same, ale tylko jeśli gramy przez internet. Punkty stacjonarne mają oddzielną politykę – tutaj na pieniądze można czekać nawet i 14 dni.

Aktualny bonus bez depozytu w STS, podczas rejestracji wpisz kod promocyjny: BETONLINE

STS Pay opinie graczy

Jakie opinie na temat opcji STS Pay znajdziemy w sieci? Wybraliśmy dla was kilka, które najlepiej pokazują stosunek graczy do szybkich wypłat w STS:

Nie spodziewałem się, że działa to tak dobrze. Miałem kasę na koncie dosłownie w 7 minut i to bez żadnych dodatkowych opłat”

„Nareszcie bukmacher, który potrafi wykorzystać potencjał obecnych czasów. Kilka chwil i można już korzystać z wygranych pieniędzy!”

„STS Pay to coś, co powinno znaleźć się u każdego legalnego bukmachera w Polsce!”

Nie wiecie, czy ten bukmacher jest dla was? Poczytajcie aktualne opinie graczy o firmie STS!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 11

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button