Świąteczny cashback w STS. Nawet 300 PLN dla graczy!

Legalny bukmacher STS z okazji zbliżających się Świat Bożego Narodzenia zmniejsza przegrane wszystkim swoim graczom za typowanie meczów. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon, ale liczyć codziennie na bonusy.

Codzienne bonusy za typowanie meczy od STS.

Codzienne bonusy za typowanie meczy od STS.

A trzeba powiedzieć, że oferta bukmachera STS jest dosyć bogata i każdy z użytkowników na pewno znajdzie coś dla siebie, ponieważ mecze rozgrywane są w zdecydowanej większości rozgrywek.

Na przeciw swoim graczom wychodzi bukmacher STS, który oferuje limitowaną ofertą promocyjną „Świąteczny Cashback w STS”, a jest ona aktywna wyłącznie do 24 grudnia do godziny 23:59. Lecz chcąc z niej skorzystać należy koniecznie do niej się zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonusy za obstawienie meczy od STS:

Zakłady bukmacherskie STS online w ramach wspomnianej oferty promocyjnej dopuszczają kupony SOLO lub AKO, na których muszą znajdować się dowolny zdarzenia, ale koniecznie pochodzić muszą z oferty przedmeczowej.

Bonus bez wpłaty własnej od STS

W przypadku, gdy zakład okaże się przegrany użytkownik otrzyma zwrot 20% stawki. Każdego dnia trwania tej oferty można otrzymać 20 PLN. Łącznie w ramach tej oferty maksymalnie można otrzymać 300 PLN.

Jaki jest kod promocyjny w STS?

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjna an sam start, w której to można otrzymać nawet 1229 PLN.

Za samo założenie konta gracz otrzyma 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta i to bez żadnego depozytu. Po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz otrzyma bonus równowartości depozyti do 1200 PLN.

Chcąc liczyć na powyższe bonusy gracz koniecznie musi wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button