STS zmniejsza przegrane typerom. Pewne 50 PLN co tydzień

Leglany bukmacher STS online oferuje wszystkim typerom limitowaną ofertę promocyjną, w której co tydzień zmniejsza przegrane graczom. Wystarczy typować dowolne zdarzenia, aby liczyć na bonus do 50 PLN.

Zwrot stawki za przegrane kupony w STS

Zwrot stawki za przegrane kupony w STS

Warto jest zaznaczyć, że oferta bukmachera STS jest bardzo bohgata i to z każdej dyscypliny. W dodatku na brak emocji w świecie sportu nie można narzekać. Poza tym za kilka dni wraca nasza „ukochana” PKO Ekstraklasa.

Na przeciw swoim graczom wychodzi bukmacher STS online i zmniejsza przegrane typerom w akcji „Tygodniowy Cashback„. Wspomniana promocja trwa do odwołania, ale składa się z okresów rozliczeniowych. Każdy z nich trwa od poniedziałku do czwartku (00:00 – 23:59) oraz od piątku do niedzieli (00:00 – 23:59).

Na uwadze trzeba mieć, że chcąc z niej skorzystać to koniecznie trzeba się zapisać na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu.

Bonus co tydzień do 50 PLN dla graczy:

W promocji „Tygodniowy Cashback” kwalifikują się wyłącznie zakłady wielozdarzeniowe, ma których mogą znajdować się zdarzenia z dowolnej kategorii, jakie bukmacher STS posiada w swojej ofercie. Typy mogą być zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

STS kod promocyjny 2021
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2021

Na koniec każdego okresu rozlicznego bukmacher STS dokona zsumowania stawek za przegrane kupony po czym przyzna premię wartości 20% tej kwoty. Maksymalnie można otrzymać tygodniowo nawet 50 PLN.

STS bonus na start 2021:

Legalny bukmacher STS online oferuje wszystkim użytkownikom na start limitowany pakiet powitalny, w którym to można otrzymać extra środki na sam start:

  • darmowe 29 PLN za założenie konta bez rejestracji
  • premia równowartości depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne graczom wyłącznie wtedy, gdy typer wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Na uwadze trzeba mieć to, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button