STS zmniejsza przegrane na kwalifikacje Mistrzostw Europy 2020

W czwartek 10 października kolejne spotkanie eliminacyjne do Mistrzostw Europy 2020 rozegrają Polacy, którzy na wyjeździe zmierzą się z Łotwą. Z tej okazji bukmacher STS przygotował promocję graczom, w której to przyznaje freebet za przegrany kupon.

Bonus 10 PLN od STS

Bonus 10 PLN od STS

Oferta promocyjna skierowana jest do wszystkich typerów posiadają konto u bukmachera STS oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do momentu rozpoczęcia się pojedynku pomiędzy Łotwą z Polska, czyli do 10 października do godz. 20:45. Gracz swojego udziału w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać, ani też zapisywać.

W tej promocji kwalifikują się kupony SOLO jak i AKO. Jednak muszą nich znajdować się zdarzenia specjalne z pojedynku Biało – Czerwonych: „Lewandowski strzeli bramkę i Polska powyżej 2.5 bramek”.

sts kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Stawka kuponu musi wynieść dokładnie 21 PLN. Jednak trzeba pamiętać, że z promocji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony, które zostały zagrane za środki bonusowe.

Bukmacher STS przyzna darmowy freebet o wartości 10 PLN pod warunkiem, że zdarzenia specjalne zostanie rozliczone jako przegrane, a także:

  • kupon pojedynczy – zdarzenie specjalne zostało rozliczone jako przegrane
  • kupon wielozdarzeniowy – zdarzenie specjalne zostało rozliczone jako przegrane, zaś pozostałe typy były trafione

W przypadku kuponu wielozdarzeniowego wszystkie typy muszą zostać rozliczone jako wygrane oprócz typu specjalnego.

STS: Promocja dla nowych graczy

Bukmacher STS oferuje swoim graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to nowi gracze mogą liczyć na start z takich bonusów jak: Freebet bez wpłaty własnej do 29 PLN, bonus równowartości wpłaty do 1200 PLN oraz cashback do 200 PLN.

Chcąc skorzystać z tego pakietu powitalnego należy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button