STS zmniejsza przegrane graczom. Zwrot 50% stawki.

Bukmacher STS zmniejsza ryzyko przegranej wszystkim swoim graczom. Wystarczy zagrać zakład AKO, na którym będzie znajdować się minimum jedno zdarzenie z 36. kolejki PKO Ekstraklasy. Wówczas w przypadku przegranej użytkownicy mogą liczyć na bonus do 50 PLN.

Bonus na PKO Ekstraklasę

Bonus na PKO Ekstraklasę

Śmiało można powiedzieć, że jesteśmy praktycznie już na końcu zmagań w PKO Ekstraklasie. Chociaż emocji piłkarskich nie zabraknie w najbliższy wtorek i środę. Bowiem przed nami chociażby takie konfrontacje, jak Lechia Gdańsk vs Legia Warszawa, Cracovia vs Lech Poznań, Pogoń Szczecin vs Piast Gliwice.

Bukmacher STS natomiast oferuje wszystkim użytkownikom specjalną ofertę promocyjną – „Zwrot do 50 PLN LIVE”. Chcąc z niej skorzystać na uwadze trzeba mieć to, do tej oferty obowiązkowo się zapisać na stronie www.STS.pl

Zwrot do 50 PLN za przegrany zakład:

Kupon kwalifikujący się w ofercie „Zwrot do 50 PLN LIVE” musi być zakładem AKO, na którym znajdować się musi obowiązkowo minimum jeden typ z oferty „LIVE” na zagania trzydziestej szóstej kolejki PKO Ekstraklasy.

Warto jest mieć na uwadze, że na zakładzie mogą być zdarzenia z innych dyscyplin, jakie są dostępne u bukmachera STS. Istotne jest to, że muszą zostać one rozliczone najpóźniej do 15 lipca do godziny 23:59.

sts poker online
Legalne gry karciane w Betgames STS bez depozytu

Wymagane od gracza jest to, aby zakład promocyjny został zagrany za nie mniej niż 30 PLN, a kurs całkowity nie może wynosić mniej niż 2.50.

Kupon okazał się wygrany? Super. Cała kwota znajdzie się na koncie użytkownika. Natomiast, jak faworyci Cię zawiodą to nie odczujesz straty gotówki, bowiem otrzyma zwrot 50% stawki za przegrany kupon.

Najnowszy kod promocyjny w STS. Bonus bez depozytu na start

Bukmacher online STS oferuje wszystkim użytkownikom najnowszy kod promocyjny –>>> BETONLINE. Po wpisaniu jego podczas rejestracji każdy gracz dokona aktywacji pakietu powitalnego, a na start będzie można liczyć na:

  • bonus bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN
  • premię równowartości dokonanego depozytu, aż do 1200 PLN

Nadmienić trzeba, że jedynie podczas rejestracji konta użytkownik może wpisać te hasło. Później takiej możliwości nie będzie posiadał.

Dodać warto jest również, że u bukmachera STS oprócz obstawiania meczy można skorzystać z Betgames, czyli gir karcianych. Użytkownicy legalnie i to za prawdziwe pieniądze mogą grać chociażby w pokera.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button