STS zakład bez ryzyka do 230 PLN dla graczy z specjalnym kodem promocyjnym.

Specjalną ofertę na start wszystkich graczom przygotował legalny bukmacher STS online. Bowiem przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego, użytkownicy już na sam start mogą liczyć na zakład bez ryzyka do 230 PLN, bonus bez depozytu 29 PLN i premię za wpłatę własną do 1200 PLN. Hasło bonusowe znajduje się poniżej w artykule.

Promocje na start dla graczy w STS

Promocje na start dla graczy w STS

Śmiało można powiedzieć, że oferty bukmacherów z dnia na dzień stają się coraz bardziej bogatsze. Wynika to przede wszystkim z tego, że coraz więcej dyscyplin i rozgrywek wraca po przerwie.

Na tą okazję bukmacher STS przygotował specjalną akcję promocyjną, w której to gracze na sam początek mogą liczyć na łączny bonus o wartości 1459 PLN. Użytkownik, który chce skorzystać z pakietu powitalnego w pierwszej kolejności musi dokonać rejestracji konta na www.STS.pl.

Należy mieć na uwadze, że dokonać tego należy do 21 czerwca do godziny 23:59. Nie da się ukryć, że proces rejestracyjny jest niezwykle prosty i nie zajmie nikomu zbyt większych problemów, ponieważ wystarczy podać tam swoje podstawowe dane.

Bonus bez depozytu u legalnego bukmachera STS:

Nie można również zapominać, że legalny bukmacher STS należy do tych operator, który przyznają darmowe środki i to bez dokonywania wpłaty.

Wystarczy, że typer wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym w zamian otrzyma 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez żadnego depozytu.

STS kod promocyjny 2020
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2020

Premia za wpłatę własną. Większy depozyt o 100%

Gracz, który dokona swojego pierwszego depozytu będzie mógł liczyć na extra premię. A dokładnie mówiąc, na konto użytkownika trafi bonus równowartości depozytu, aż do 1200 PLN.

Przykład: Typer dokonał wpłaty w wysokości 800 PLN. Drugie tyle pojawi się na koncie gracza automatycznie, ale w formie środków bonusowych. Łącznie gracz będzie miał do wykorzystania 1600 PLN na zakłady bukmacherskie.

Zakład bez ryzyka w STS:

Nowością, która wchodzi w skład pakietu powitalnego u bukmachera STS jest to, że pierwszy zakład jest bez żadnego ryzyka.

Wystarczy zawrzeć dowolny kupon SOLO lub AKO, aby w przypadku przegranej otrzymać zwrot całej kwoty, która maksymalnie może wynieść nawet 230 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button