STS Rzeszów. Punkty stacjonarne – oferta, godziny otwarcia, informacje

STS to firma rozwijająca się w bardzo szybkim tempie. Bukmacher ten działa zarówno na polu Internetowym, jak i stacjonarnym i to właśnie na tym drugim polu zaskakuje. Od czasu swojego powstania w 1997 roku udało mu się otworzyć przeszło 440 placówek rozsianych po całej Polsce – kilka z nich znaleźć można w Rzeszowie i to na przedstawieniu ich oferty skupimy się w tym artykule.

STS Rzeszów. Punkty stacjonarne - oferta, godziny otwarcia, informacje
STS Rzeszów. Punkty stacjonarne – oferta, godziny otwarcia, informacje

Oferta główna STS w Rzeszowie

W ramach głównej oferty prezentowanej przez rzeszowskie punkty firmy STS możemy skorzystać zarówno z zakładów przedmeczowych, jak i tych na żywo – w tym drugim przypadku musimy jednak uważać, aby godziny odbywania się danego spotkania pokrywały się z godzinami otwarcia danego punktu. Najbezpieczniej jest odwiedzić punkty na Rejtana i Sobieskiego – oba działają na tyle długo, że z pewnością się wyrobimy.

W obrębie samej oferty bukmachera znaleźć możemy między innymi:

  • większość klasycznych dyscyplin sportowych, a zatem między innymi piłkę nożną, koszykówkę, hokej, siatkówkę, rugby, ale i chociażby szachy czy żużel;
  • e-sporty – coraz prężniej rozwijające się odgałęzienie sportu można obstawiać również i stacjonarnie, w lokalach STS;
  • Sporty Wirtualne – wiele spośród lokali STS daje możliwość obstawiania komputerowych symulacji sportów; musimy się jednak upewnić przed wybraniem do konkretnego punktu – nie każdy posiada je w swojej ofercie.
STS kod promocyjny 2020
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2020

Bonusy i promocje w STS Rzeszów

W ramach akcji promocyjnej dla stałych klientów, w której można wziąć udział każdego miesiąca, rzeszowskie oddziały firmy STS nagradzają regularność. Posiadacze karty stałego klienta (można ją wyrobić za darmo w dowolnym punkcie bukmachera) mogą liczyć nawet na 150 złotych comiesięcznego „zasiłku” konta bonusowego. Jak to działa?

Jeżeli przy okazji każdej wizyty wydajemy 30 złotych na dowolne zakłady, otrzymamy najwięcej. Przy 10., 20. i 25. naszej wizycie u bukmachera firma podliczy wszystkie stawki z przegranych kuponów, wyciągnie z ich 10% – tyle wyniesie kwota naszego bonusu, przy czym przy każdym z wspomnianych progów możemy „wyciągnąć” maksymalnie 50 złotych; w sumie daje to nawet 150 złotych!

Jeżeli gramy za mniej, również załapiemy się na bonus – wydając 5 złotych przy każdej wizycie mamy dwie opcje: albo odbierzemy 10 złotych przy dziesiątej wizycie, albo też poczekamy do dwudziestej wizyty i dostaniemy 20 złotych.

UWAGA!
****
Kod promocyjny „BETONLINE” gwarantuje odebranie na stronie www.STS.pl bonusu bez depozytu!

Lokale STS w Polsce
Lokale STS w Polsce

Gdzie w Rzeszowie znaleźć lokale STS?

STS Rzeszów to aż pięć placówek stacjonarnych, z których każda jest klimatyzowana i posiada na swoim wyposażeniu telewizor (przydatny przy obstawianiu w formule „na żywo”. Poniżej przedstawiamy te punkty, które są otwarte zdecydowanie najdłużej. Pełną listę można zobaczyć na oficjalnej stronie bukmachera.

35-310 Rejtana 49/10

Otwarty codziennie w godzinach 8:00 – 22:45. Lokal ten daje możliwość obstawiania Sportów Wirtualnych (również tych Plus), a także dostęp do terminali samoobsługowych.

35-002 Sobieskiego 2D/1

Otwarty codziennie w godzinach 8:00 – 22:45. Lokal ten daje możliwość obstawiania Sportów Wirtualnych (również tych Plus).

Chcesz wiedzieć jak działają inne oferowane przez STS punkty stacjonarne? U nas informacje o popularnych lokalach jak STS Bydgoszcz, a także wielu innych!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button