STS oferta na tydzień. Zakłady bukmacherskie online

Przygotowana przez STS oferta na tydzień to propozycja zakładów bukmacherskich, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Co dokładnie można obstawiać na STS.pl i jak to się robi?

STS oferta na tydzień. Zakłady bukmacherskie online
STS oferta na tydzień. Zakłady bukmacherskie online

Oferta bukmachera STS – przegląd zakładów

Legalny bukmacher STS to marka, która jest doskonale znana wszystkim osobom interesującym się obstawianiem meczów i innych wydarzeń sportowych. Nie ma dnia, by ktoś w sieci nie szukał informacji o tym, jak wygląda STS oferta na dziś, na jutro czy też na kolejne dni tygodnia. To najlepiej pokazuje, jak dużą popularnością cieszy się ta marka – obecnie głównie w internecie, ale i nie tylko, bo nadal działają jej punkty stacjonarne.

Na stronie internetowej www.STS.pl do obstawiania jest bardzo wiele zakładów, w tym na dyscypliny, które w naszym kraju nie są szczególnie lubiane. Każdy powinien w zasadzie znaleźć coś dla siebie i nie ma to znaczenia, czy bardziej od futbolu woli hokej na lodzie czy curling.

STS kod promocyjny 2020
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2022

Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że STS działa w stu procentach legalnie, a więc wszystko, co u niego widzimy można obstawiać bez obaw o łamanie przepisów i tym sam otrzymanie kary przewidzianej w stosownej ustawie.

STS oferta na tydzień. Jak sprawdzić, co można grać?

Wiele osób sprawdza zakłady bukmacherskie online z godziny na godzinę czy nawet już w trakcie trwania spotkań. Nie zawsze jest to dobre rozwiązanie, a szczególnie, gdy chcemy dość szybko upolować dobry kurs na faworyta w jakimś zbliżającym się meczu. W tego typu przypadkach przydaje się dostęp do tygodniowej oferty, gdzie mamy rozpiskę tego, co będzie można obstawiać w ciągu najbliższych siedmiu dniu.

Aby sprawdzić aktualną ofertę bukmachera STS, najszybciej jest wejść na www.STS.pl i przejrzeć wyświetlane tam zakłady. W lewym panelu znajdziemy rozpiskę kategorii, czyli dyscyplin, a także mamy do wyboru dni, w które chcemy obstawiać. W zasadzie dostępna jest niemal cały czas w STS oferta na tydzień, a to wszystko z odpowiednim podziałem na doby.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

STS oferta PDF. Zakłady bukmacherskie lista online

STS oferta na tydzień na www.STS.pl
STS oferta na tydzień na www.STS.pl

Chociaż czasy papierowych kartek z kursami dobiegają końca, nadal są gracze wierni tradycyjnym sposobom obstawiania. W STS oferta PDF jest dostępna do wydrukowania i każdy może po nią sięgnąć, jeśli tylko ma taką potrzebę.

Oczywiście, współczesne typowanie to bardzo dynamiczna dziedzina i dlatego korzystanie z gotowców w formie kartkowej nie wydaje się mięć większego uzasadnienia. Tym bardziej, iż obecnie nawet starsi typerzy decydują się na korzystanie ze stron, a nawet aplikacji mobilnych.

Tygodniowa oferta kursowa STS.pl. Gdzie dostępna?

Nie musimy posiadać konta internetowego u bukmachera STS, by sprawdzić, jak wygląda przygotowana przez niego oferta na tydzień. Warto jednak podkreślić tutaj fakt, że tylko i wyłącznie osoby z profil gracza mają możliwość stawiania kuponów online i tym samym korzystania z zakładów bez wychodzenia z domu czy po prostu na dowolnym urządzeniu mobilnym z dostępem do sieci.

Tytułowa STS oferta na tydzień jak najbardziej jest dostępna. Jeżeli nie interesuje nas wersja PDF, będzie nam o jej przejrzenie jeszcze łatwiej. Wszystko sprowadza się bowiem do „odwinięcia” wirtualnej listy i wybrania dnia, z którego zakłady interesują nas najmocniej. Zasada jest zawsze taka sama: bukmacher pokazuje ofertę z wyprzedzeniem o 7 dni, tak więc w poniedziałki widzimy ofertę do niedzieli i tak dalej, i tak dalej.

Skorzystanie z filtru czasowego mocno ułatwia życie tym osobom, które szukają propozycji typerskich na konkretny okres. Niektórzy lubią stawiać, na przykład, jeden mecz dziennie, a inni decydują się na ułożenie jednego zakładu na wszystkie ciekawie zapowiadające się wydarzenia sportowe.

Osoby, które zdecydują się na wyświetlenie oferty dotyczącej tylko konkretnego okresu, mogą być pewne, że przez przypadek nie zagrają na spotkanie zaplanowane na bardziej odległy termin. Niestety, w takiej sytuacji często trzeba albo poczekać na rozstrzygnięcie odpowiedniego wydarzenia, albo też skorzystać z cashoutu, który niekoniecznie zawsze jest najkorzystniejszą opcją z możliwych.

STS oferta zakładów online
STS oferta zakładów online

Dla fanów grania tylko na najbardziej bieżące wydarzenia przygotowano listę kursów obejmującą wydarzenia dotyczące najbliższych 30 minut, godziny, 3 godziny oraz 12 godzin. Bez względu na to, na jaką opcję się zdecydujemy, wszystko odbywa się dokładnie tak samo, jak wtedy, gdy przeglądamy STS ofertę na tydzień.

STS oferta na tydzień a zamiana kursów. Czy zawsze granie „zawczasu” nie ma sensu?

Jeżeli interesujemy się zakładami bukmacherskimi od dłużej niż paru minut. na pewno doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że oferta firm bukmacherskich nieustannie się zmienia. To, że w środę można zagrać na zwycięstwo Realu po 2.40 wcale nie znaczy, że za dwa dni będzie dokładnie. Za tydzień – tym bardziej.

Niektórym może się wydawać, że przeglądanie tego, co będzie oferował bukmacher STS za tydzień nie ma większego sensu. Tymczasem niekoniecznie tak musi być, jeśli weźmiemy pod uwagę właśnie zmiany kursowe. W zależności od tego, ile się stawia na konkretne warianty, z biegiem czasu można na nich zarobić albo więcej, albo mniej.

Przy obstawianiu zawsze wiążący jest dla nas kurs, który był dostępny w momencie zawierania przez nas zakładu. Oznacza to, iż po zagraniu kuponu notowania jednej drużyny wzrosną, a innej spadną. Podobnie jak nie interesuje nas to, że zatankowaliśmy w poniedziałek 10 litrów paliwa za 50 złotych, a już w środę moglibyśmy za tę samą ilość zapłacić 2 złote więcej.

Punkty bukmacherskie są rzadziej odwiedzane. Teraz przewaga jest po stronie internetu
Punkty bukmacherskie są rzadziej odwiedzane. Teraz przewaga jest po stronie internetu

Doświadczeni typerzy zawsze sprawdzają, jak zmieniają się kursy bukmacherskie na konkretne wydarzenia i wyciągają z tego odpowiednie wnioski. Jest to jak najbardziej uzasadnione i raczej teraz już wszyscy z was wiedzą, dlaczego. Oczywiście, nie zawsze da się wszystko przewidzieć i tym samym czasem odwlekanie w czasu może pomóc, a czasem zaszkodzić.

W przypadku polowania na możliwie jak najwyższe kursy nie ma złotej reguły. Może się zdarzyć, że w zespole X, który był faworyzowany, nastąpi lawina kontuzji i wówczas więcej osób będzie stawiało przeciwko niemu. W ten sposób na zespół X kursy będą jeszcze wyższe, a więc kto zagrał na niego wcześniej, bardziej straci, niż zyska (o ile ta drużyna w ogóle wygra). Oczywiście, nastąpić też może mnóstwo innych zdarzeń powodujących zupełnie inne skutki.

Czy warto przeglądać ofertę bukmacherską z dużym wyprzedzeniem?

Jeżeli ktoś nie ma wiele czasu wolnego na granie u bukmachera, często wybiera jeden dzień, by zagrać kupony na całe 7 dni. W takim przypadku dostępna w STS oferta na tydzień i jej przeglądanie jak najbardziej ma sens. Podobnie ma się sprawa, gdy ktoś kompletuje „taśmę” zawierającą dobrze zapowiadające się hity zbliżających się dób.

A co, gdy ktoś może grać na bieżąco – czy przeglądanie oferty tygodniowej ma w ogóle sens? Tutaj można się nad tym nieco dłużej zastanowić. Na pewno nie zaszkodzi sprawdzenie tego, co będzie się działo w bukmacherce w najbliższym czasie. Nie wydaje się jednak, by ktokolwiek z typerów będących „na czasie” chciał stawiać w poniedziałek kupon na czwartek. To nieco wypacza ideę nowoczesnego, internetowego obstawiania, gdzie znaczenie odgrywa bardzo wiele czynników, a zawsze chodzi o to, by szybko reagować na newsy czy wahania kursowe.

Wydaje się, że nowoczesny typer czyta na tyle dużo na temat sportu, który go interesuje, że doskonale wie, jakie mecze wkrótce się odbędą. Do dyspozycji ma również narzędzia pozwalające na pokazywanie zmian w notowaniach, więc prawdopodobnie dla kogoś takiego oferta bukmachera na tydzień większej przydatności mieć nie będzie.

Ostatecznie zawsze wszystko zależy od samego gracza. To on musi podjąć decyzję, w jaki sposób chce obstawiać u bukmachera. Każda metoda jest dobra, jeśli tylko przynosi należyte zyski. Bez wygrywania nie ma mowy o mówieniu o dobrym obstawianiu!

Jak zacząć grać u bukmachera w internecie? Typerzy zaczynają porzucać stare nawyki!

STS bonus powitalny - najlepszy na rynku wg badań
STS bonus powitalny – najlepszy na rynku wg badań

Coraz więcej typerów w Polsce (i nie tylko) decyduje się na porzucenie swoich starych przyzwyczajeń dotyczących obstawiania. To, że kiedyś przeglądanie oferty z wyprzedzeniem było czymś powszechnym, nie znaczy, iż tak samo jest dzisiaj. Coraz mniej osób decyduje się też na to, by sprawdzać, jak wygląda STS oferta PDF, a już drukowanie jej wydaje się być czymś, na co trudno znaleźć jakieś większe wytłumaczenie.

Bukmacherzy internetowi to dobre rozwiązanie nawet dla tych, którzy grają niewiele – czytamy na forach bukmacherskich. Każdy może, na szczęście, sam przekonać się o tym, czy to rzeczywiście prawda. Biorąc pod uwagę, iż mówimy o możliwości grania zakładów w szybki sposób, a przy tym korzystania z wielu promocji – raczej nie będziemy zdziwieni faktem, iż zakłady bukmacherskie online mają więcej pozytywnych, niż negatywnych opinii.

W przypadku bukmachera STS można zrezygnować z gry stacjonarnej na rzecz internetowej w ciągu kilku chwil. Formularz do założenia konta dostępny jest na www.STS.pl. Obowiązuje tu kod promocyjny „BETONLINE„, a na start jest do odebrania 29 PLN bez wpłaty i 100% do 1200 PLN przy pierwszym depozycie.

STS to tylko jedna z propozycji, ale o niej prawdopodobnie słyszeli już wszyscy zainteresowani tematem. Tymczasem na www.Superbet.pl – u rumuńskiego bukmachera legalnego w Polsce – do zgarnięcia jest 50 PLN na start, freebet w wysokości 34 PLN, a do tego można przez tydzień grać bez ryzyka i mieć przy tym szansę na zdobycie nawet 500 PLN zwrotu w razie niepowodzenia. Co bardzo ważne – żaden specjalny kod promocyjny nie jest potrzebny!

Superbet - legalny bukmacher prosto z Rumunii
Nowy bukmacher w Polsce z dobrą ofertą zakładów

Bardzo popularny wśród polskich typerów jest również bonus powitalny dostępny na www.Betfan.pl. W tym miejscu znajdziemy najwięcej zakładów specjalnych na rynku. A jeżeli chcemy przekonać się, jak jest ich dużo, możemy to zrobić od razu po rejestracji. Z kodem promocyjnym „BETONLINE” do zgarnięcia jest 600 zł w postaci zwrotu od ewentualnej przegranej w pierwszym kuponie, a dodatkowo można odebrać do 1000 zł przy wpłacie numer dwa.

Jeżeli dopiero zaczynamy grać u bukmacherów internetowych, a więc zaczyna się nasza przygoda z zakładami online, powinniśmy pomyśleć o tym, by założyć konto do obstawiania przynajmniej w kilku miejscach. W ten sposób łatwiej o upolowanie możliwie najwyższych kursów, czyli maksymalizowanie wygranych wtedy, gdy tylko jest to możliwe.

Oferta bez podatku. Większe wygrane w STS?

Osoby zainteresowane obstawianiem meczów bardzo często szukają oferty przynajmniej na kilka dni do przodu, ponieważ chcą przygotować kupony, w których do zdobycia będzie możliwie jak najwięcej środków. Takim graczom bardzo często zależy na tym, by u bukmachera dostępne było obstawianie bez podatku. Czy w STS jest możliwość grania w ten sposób?

Dzięki typowaniu bez podatku u legalnego bukmachera można grać zakłady, z których wygrane powiększane są o 14% względem standardowej oferty. Z racji tego, że w Polsce od zagranej stawki płaci się 12%, już na wstępie musimy liczyć się z tym, iż będziemy nieco na minusie względem zagranicznych bukmacherów. I właśnie na to pomagają tak zwane oferty bez podatku.

Niestety, zła wiadomość jest taka, że na stronie bukmachera STS nie znajdziemy obstawiania bez podatku. To jednak tylko jeden z bardzo wielu portali do typowania, więc jeśli komuś bardzo zależy właśnie na zdobywaniu większych wygranych, powinien pomyśleć o tym, by poza STS mieć konto także w innym miejscu.

Nie wszyscy gracze zdają sobie jednak sprawę z tego, że opakowanie pod nazwą „typowanie z większymi wygranymi” de facto wcale nie musi oznaczać pokaźniejszego zysku. Przykładowo: kurs w STS na pewniaka w jakimś meczu może wynosić 1.60, a w innym miejscu – 1.40. Tym samym nawet granie bez podatku kursu 1.40 nie będzie korzystniejsze. Każdy typer powinien więc umieć dobrze liczyć i brać pod uwagę to, ile może zarobić i czy zawsze najlepiej wyjdzie, jeśli skorzysta z konkretnej promocji.

STS oferta bonusowa - co jest dostępne?
STS oferta bonusowa – co jest dostępne?

STS oferta na tydzień to szansa na to, by spokojnie przyjrzeć się temu, co bukmacher oferuje oraz w taki sposób stworzyć kupon, który ostatecznie da możliwie jak największy zarobek. Do jakich bukmacherów możemy tę markę porównywać? Tutaj przede wszystkim warto wspomnieć o:

 • www.eFortuna.pl – obstawianie live jest bez podatku, natomiast oferta pre-match z większymi wygranymi obowiązuje w wybranych godzinach: od 16 do 18 między poniedziałkiem a piątkiem oraz od 12 do 15 w soboty i niedziele
 • www.BetCris.pl – podczas typowania można liczyć na zwrot podatku w formie freebetu. Każdego dnia w ten sposób jest do odzyskania nawet 100 PLN!
 • www.eWinner.pl – każda osoba zarejestrowana w tym miejscu ma możliwość grania esportu bez podatku przez cały rok – 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Aktualna oferta STS – opnie graczy

Nie ma nic dziwnego w tym, że każdy chce zarabiać u bukmachera możliwie jak najwięcej, ale na tym nie koniec wymagań. Nie da się stworzyć uniwersalnej listy rzeczy, które dla każdego powinny znaleźć się u idealnego bukmachera. Niektórym może być w to trudno uwierzyć, ale są nawet tacy, którzy są w stanie zaakceptować nieco niższe kursy, jeśli w zamian otrzymają regularnie organizowane promocje albo nowoczesną aplikację do obstawiania.

Postanowiliśmy sprawdzić to, jak aktualna oferta STS jest komentowana przez graczy. Opinie typerów są niezwykle istotne i nigdy nie powinniśmy o nich zapominać, jeśli wybieramy dla siebie miejsce do obstawiania. Bez względu na to czy w grę wchodzi STS oferta na tydzień, a może bierzemy pod uwagę jedynie granie na żywo, nie możemy zapominać o tym, że najważniejsze jest to, by bukmacher spełniał możliwie jak najwięcej naszych oczekiwań. A teoria i praktyka to dwie zupełnie różne rzeczy.

Uważam, że bukmacher STS nie ma sobie równych na polskim rynku. Fajne są promocje na start – bonus bez depozytu przekonał mnie do tego, by utworzyć tutaj konto i jestem mega zadowolony, że to zrobiłem!”

Oferta to nie tylko mecze piłkarskie, ale również karty i wirtualne sporty. Nigdy się nie nudzę w STS i myślę, że każdy po dłuższym czasie tutaj spędzonym będzie miał bardzo podobną opinię”

Gdybym miał polecić komuś jakiegoś dobrego bukmachera, bez wątpienia poleciłbym STS. To najlepsza marka na rynku!”

Jestem zdania, że STS ma najlepszą ofertę ze wszystkich legalnych bukmacherów. Niczego tutaj nie brakuje, chociaż na pewno niektórzy nie obraziliby się na większe kursy na niektóre mecze. Ale wszystkiego mieć nie można – są za to darmowe transmisje, dobra aplikacja i mnóstwo promocji na start”

Oczywiście, nie wszystkim to samo musi odpowiadać. Fakty są jednak takie, że wiele niezależnych badań mówi o tym, iż to chociażby w STS znajdziemy najlepszy bonus powitalny na start.

Obstawianie w STS. Jakie są największe zalety?

Można czytać wiele na temat oferty przygotowanej przez STS, jednak tak naprawdę wystarczy przyjrzeć się najważniejszym faktom na jej temat, by samemu podjąć decyzję, czy jest to coś dla nas, czy wręcz przeciwnie. Jakie są największe zalety STS? Zebraliśmy dla was opinie wielu niezależnych typerów i przygotowaliśmy jedno zestawienie, które każdy powinien odczytać w kilka chwil.

 • Bukmacher STS działa legalnie
 • W STS można grać w gry karciane jak poker czy wojna
 • Zawsze dostępna jest oferta kursowa z dużym wyprzedzeniem – oferta na tydzień to tutaj nic rzadko spotykanego!
 • Poza standardowym sportem można też typować wirtualne dyscypliny, w tym bardzo realistyczną piłkę nożną
 • Bukmacher organizuje bardzo dużo bonusów dla aktywnych typerów
 • Podczas obstawiania na żywo możliwe jest śledzenie transmisji na żywo z ważnych wydarzeń sportowych – meczów piłkarskich, tenisowych i nie tylko
 • Obstawianie możliwe jest zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej, która jest do pobrania za darmo
 • Jeżeli mamy taką ochotę, możemy grać albo online, albo w punktach stacjonarnych. Jedno nie wyklucza drugiego!

Jeżeli ktoś dużo obstawia na żywo, na pewno zainteresuje się tym, że w STS można skorzystać z usługi STS TV. Umożliwia ona typowanie wraz z oglądaniem relacji wideo z meczów. Wszystko odbywa się w stu procentach zgodnie z przepisami. W ten sposób oglądać można mecze takich lig jak chociażby włoska Serie A czy francuska Ligue 1. Jak to wygląda w praktyce? To można zobaczyć na filmie pokazanym poniżej:

Nawet jeśli ktoś nie śledzi branży bukmacherskiej na co dzień, raczej nie będzie miał wątpliwości co do tego, że darmowe transmisje są raczej rzadko spotykane. Bardzo niewiele serwisów oferuje klientom relacje wideo z ważnych wydarzeń sportowych, tym bardziej z popularnych lig.

Granie w karty w STS. Oferta bukmachera to coś więcej niż sport!

Jeżeli ktoś posiada darmowe konto w STS, może nie tylko grać na tradycyjne dyscypliny sportowe, ale również ma możliwość typowania kart, w tym pokera w odmianie texas holdem. Oferuje to dział o nazwie Betgames, a w nim dostępne są następujące rozgrywki:

 • Poker
 • Poker – polski stół
 • Wojna
 • Poker 6+
 • Bakarat

Wygrane do zdobycia są bardzo wysokie, a rozgrywki cały czas się odbywają, dzięki czemu dosłownie w każdej chwili można zagrać kupon, który po kilku minutach może przynieść sporą wygraną. Oczywiście, największą popularnością cieszy się poker. W nim typować można:

 • jaki układ zwycięży
 • przy którym stoiku będzie siedział zwycięzca
 • kto wygra rozdanie

Podczas grania w karty typerzy cały czas mają możliwość komentowania sytuacji na stole na czacie. Co więcej, w przypadku polskiego stolika krupierzy komentują poczynania typerów, a taka interakcja znakomicie wpływa na odczucia związane z grą.

W Betgames bukmacher STS bardzo często organizuje tak zwane turnieje, w których na najlepszych czekają nagrody bonusowe – pule nagród to często grubo ponad 15.000 złotych! A na tym jeszcze nie koniec, bo na dobry początek można otrzymać 20 PLN zwrotu w przypadku nietrafionych kuponów.

Oferta na karty na STS.pl
Oferta na karty na STS.pl

Po założeniu konta na www.STS.pl możemy stawiać kupony w kartach i jeśli coś nie pójdzie po naszej myśli, otrzymamy nawet 20 PLN z powrotem na konto. Stawki sumują się.

Jeżeli ktoś jest miłośnikiem grania przenośnego, na pewno ucieszy się na wiadomość, że karty z oferty STS dostępne są także w aplikacji mobilnej. Tutaj jednak nie ma możliwości typowania z dużym wyprzedzeniem, więc coś takiego jak STS oferta na tydzień nie jest dostępna.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 9

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button