STS oferta na jutro. Co można obstawiać, jakie bonusy do odebrania?

STS (Star-Typ Sport) to polski bukmacher działający na rynku już od 1997 roku, a obecnie prezentujący bardzo ciekawą ofertę na zakłady wzajemne. Cieszy się ogromną popularnością, którą zawdzięcza przede wszystkim swojemu nowoczesnemu podejściu do tematu –  jego oferta elastycznie dopasowuje się do trendów i potrzeb rynku, a także jest stale wzbogacana o usługi, których próżno szukać u innych bukmacherów. Jaka jest oferta STS na jutro? O tym – poniżej.

STS oferta na jutro. Co można obstawiać, jakie bonusy do odebrania?
STS oferta na jutro. Co można obstawiać, jakie bonusy do odebrania?

Gdzie znaleźć ofertę bukmachera STS na jutro?

Z jutrzejszą ofertą bukmachera STS, oprócz naszej strony, można zapoznać się także w oficjalnym serwisie internetowym bukmachera, na przykład we właściwy sposób filtrując wyniki w dyscyplinie, która nas interesuje. Jutrzejsza oferta jest też dostępna w lokalach stacjonarnych bukmachera, w przystępnej formie papierowej.

STS kod promocyjny 2020
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2020

Oferta główna STS na jutro

STS oferta na jutro to miejsce na spotkania z wielu dyscyplin sportowych. Pośród tych cieszących się największym zainteresowaniem znaleźć można między innymi piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, ale też stale zyskujące na popularności e-sporty. Każde spotkanie jest już dostępne do obstawiania przedmeczowego, a wiele spośród nich zostanie jutro udostępnione w obstawianiu na żywo, w wielu przypadkach z ułatwiającą typowanie w tym modelu darmową transmisją (dostępną przez Internet, ale i w lokalach wyposażonych w telewizor).

W jutrzejszej ofercie STS znajdzie się miejsce również na zakłady pozasportowe, w tym te poruszające sprawy polityczne. Warto też zobaczyć jutrzejszy Hit Dnia z mocno podniesionym i bardzo konkurencyjnym kursem, ale też rzucić okiem na tak zwaną Superofertę. 

Bonusy i promocje w jutrzejszej ofercie STS

Głównym elementem jutrzejszej oferty promocyjnej firmy STS będzie bonus powitalny, skierowany wyłącznie do nowych graczy, którzy wyrażą na to chęć (koniecznie zaznaczmy odpowiednią opcję w formularzu rejestracyjnym). Dzięki niemu pozyskamy nawet 1200 złotych na darmowe obstawianie – środki te zależne są od naszej pierwszej wpłaty (stanowią jej równowartość), a trafią na specjalne konto bonusowe. Do czasu, kiedy nie dokonamy trzykrotnego obrotu nimi nie będziemy mogli wypłacić ich na konto. Wpłacając więc 100 złotych, będziemy musieli wydać 300 złotych za jego pośrednictwem na zakłady – dopiero wtedy będziemy mogli je przenieść na saldo główne. Bonus powitalny dostępny jest tylko raz – rejestrując się jutro zadbajmy więc, by maksymalnie go wykorzystać, gdyż takiej okazji nie będziemy mieli już w przyszłości.

Nie zapominajmy też o tym, że działa w STS kod promocyjnyBETONLINE„, który pozwala na zdobycie bonusu bez depozytu w wysokości 29 PLN!

Na uwagę w jutrzejszej ofercie STS zasługiwać będzie akcja specjalna z aż 35 tysiącami złotych do podziału między wszystkich typerów biorących w niej udział. Aby wziąć w niej udział, wystarczy zapisać się na oficjalnej stronie, a następnie dokonać zakładu, który będzie kwalifikował się do tegoż udziału. Aby tak było, na jednym kuponie muszą znaleźć się dokładnie 4 zdarzenia, a stawka całkowita nie może być mniejsza niż 15 złotych.

Betgames w jutrzejszej ofercie STS

STS na jutro przygotowało również atrakcyjną ofertę związaną z Betgames – jego innowacyjną usługą, w ramach której obstawiać możemy symulacje gier karcianych. Co najciekawsze, nie są one przeprowadzane przez algorytm komputerowy (jak to jest na przykład w przypadku Sportów Wirtualnych), ale przez prawdziwego krupiera – najczęściej w postaci pięknej kobiety. Jutro będzie można obstawiać wszystkie trzy gry wchodzące w skład tej usługi, a zatem wojnę, pokera i bakarat. Każda z nich będzie udostępniana w formule na żywo przez całą dobę, z włączonym czatem, w obrębie którego będziemy mogli porozumiewać się z innymi typerami – w dowolnym celu.

STS oferta bonusowa
STS oferta bonusowa

Oferta STS na jutro w skrócie

  • atrakcyjny bonus powitalny – w jego ramach jesteśmy w stanie dostać nawet 1200 złotych na grę u tego bukmachera – jako że ilość darmowych pieniędzy zależy tutaj od kwoty, jaką wpłacamy za pierwszym razem, warto wykorzystać to w pełni, deponując właśnie 1200 złotych;
  • akcja specjalna – akcja specjalna to również coś, co w jutrzejszej ofercie warto wykorzystać; nagrodzi nawet pięć naszych kuponów, które spełniają wymóg posiadania dokładnie czterech typów oraz minimalnej całościowej kwoty równej 15 złotym;
  • zakłady na spotkania sportowe, ale nie tylko – w jutrzejszej ofercie STS znajdzie się miejsce nie tylko na zakłady sportowe, ale i te związane z życiem codziennym i polityką – dla tych, którzy chcą postawić na coś nieszablonowego;
  • ligi alternatywne – w jutrzejszej ofercie nie zabraknie spotkań w ramach lig alternatywnych – innowacyjnej dla STS usługi, w ramach których obstawiamy bardzo precyzyjne (bo bazujące na danych historycznych, a nie na jakiejkolwiek losowości) symulacje prawdziwych lig, w tym tej hiszpańskiej, francuskiej czy włoskiej;
  • Betgames – w jutrzejszej ofercie STS obstawiać będziemy mogli trzy gry karciane w ramach usługi Betgames; mowa o wojnie, pokerze i bakaracie; Betgames to usługa, w której typujemy wyniki symulowanych gier karcianych – symulacje odbywają się z udziałem prawdziwego krupiera, a nie algorytmu komputerowego.

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button