STS logowanie. Krok po kroku!

625

STS logowanie to proces, dzięki któremu możemy wejść na swoje konto bukmacherskie i rozpocząć obstawianie meczów. Jak to działa krok po kroku?

STS logowanie. Krok po kroku!
STS logowanie. Krok po kroku!

STS logowanie do bukmachera

Jeżeli posiadasz konto w STS, możesz w każdej wolnej chwili zalogować się na swój profil pod adresem www.sts.pl. Do tego potrzebne są tylko podstawowe informacje dotyczące konta – adres e-mail zwany także loginem oraz ustanowione przez nas hasło.

Logowanie STS dostępne jest na kilka sposobów. Najwygodniej jest odwiedzić oficjalną stronę tego bukmachera, a następnie wpisanie swoich danych w prawym górnym rogu ekranu, gdzie znajdują się dwie specjalne rubryki.

Jeżeli nie masz jeszcze konta w STS to możesz podać kod promocyjny BETONLINE, który uprawnia do otrzymania dodatkowego bonusu bez depozytu w kwocie 29 PLN.

sts kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS nie działa? co robić?

Niekiedy może zdarzyć się sytuacja, że STS nie działa. Nie radzimy w takiej sytuacji panikować. Najlepiej jest sprawdzić, co dokładnie może być przyczyną takiego stanu rzeczy. Jeżeli dawno się nie logowaliście, mogliście też zapomnieć hasła czy adresu poczty, na którą zakładaliście profil.

Sytuacja, w której bukmacher STS nie działa jest rzadkością, zdecydowanie częściej przerwy techniczne lub przerwy konserwacyjne mają inni Polscy bukmacherzy online. Jeśli jednak taka przerwa trwa dłużej i wciąż STS nie działa to może warto zapoznać się z innymi legalnymi bukmacherami?

freebet za damro etoto
W Etoto darmowy freebet na 20 PLN

Natomiast jeśli STS działa to nie mamy najmniejszych wątpliwości, że bardzo szybko przekonacie się o tym, jak prostym procesem jest logowanie się do STS. Całość trwa dosłownie kilka sekund i nie potrzeba nam do tego żadnych specjalnych umiejętności.

A co jeżeli jeszcze nie mamy konta w STS? Wystarczy je założyć i to całkowicie za darmo! W tym celu po prostu należy odwiedzić oficjalny portal bukmachera na www.sts.pl i wpisać kod promocyjny: BETONLINE żeby otrzymać dodatkowe korzyści w postaci 29 PLN bez wpłaty własnej.

Inni legalni bukmacherzy, którzy oferują ciekawe i darmowe bonusy to:

Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.etoto.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: KOD500) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 50 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl