STS legalny poker. Jak grać w karty na pieniądze online?

76

Legalny poker u bukmachera STS to znakomita propozycja dla każdego miłośnika tej popularnej gry w karty. Jak to wszystko działa? Warto poznać szczegóły!

STS legalny poker. Jak grać w kart na pieniądze online?
STS legalny poker. Jak grać w kart na pieniądze online?

STS granie w pokera

Raczej nikt szczególnie nie będzie zdziwiony tym, że legalny poker w Polsce jest bardzo popularnym tematem. I chociaż „dosłowna” gra w karty na tych zasadach rzeczywiście nie jest możliwa, Betgames STS rozwiązuje ten problem!

W dziale Betgames w STS można znaleźć nie tylko pokera, ale również wojnę oraz bakarat. Zajmiemy się dzisiaj jednak głównie tym pierwszym, chociaż na naszej stronie jest także mnóstwo informacji o innych produktach marki STS.

Poker w STS to bukmacherska odmiana najpopularniejszego pokera na świecie, czyli Texas Hold’em. Gracz stawia czy jego układ pokona karty krupiera. W zakładach wystawione są kursy podobnie jak w przypadku wydarzeń sportowych, a więc nie gramy bezpośrednio na pieniądze, a jedynie obstawiamy zwycięstwo.

Betfan kod promocyjny na bonus
Zakład bez ryzyka 50 PLN – Betfan kod promocyjny: BETONLINE

Poker w internecie

Granie w pokera przez internet możliwe jest tylko z darmowym kontem bukmacherskim STS online. Rejestracja trwa dosłownie chwilę i nie trzeba od razu weryfikować danych.

Na start dla nowych graczy przygotowano do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie. A najbardziej wymagający mogą wpisać dostępny w STS kod promocyjnyBETONLINE” i tym samym zgarnąć 29 PLN bez depozytu!

STS jako legalny bukmacher oferuje tylko usługi zgodne z prawem. I właśnie dlatego obstawianie kart odbywa się w zgodzie z zasadami ustawy hazardowej!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl