STS legalny poker. Jak grać w karty na pieniądze online?

Legalny poker u bukmachera STS to znakomita propozycja dla każdego miłośnika tej popularnej gry w karty. Jak to wszystko działa? Warto poznać szczegóły!

STS legalny poker. Jak grać w kart na pieniądze online?
STS legalny poker. Jak grać w kart na pieniądze online?

STS granie w pokera

Raczej nikt szczególnie nie będzie zdziwiony tym, że legalny poker w Polsce jest bardzo popularnym tematem. I chociaż „dosłowna” gra w karty na tych zasadach rzeczywiście nie jest możliwa, Betgames STS rozwiązuje ten problem!

W dziale Betgames w STS można znaleźć nie tylko pokera, ale również wojnę oraz bakarat. Zajmiemy się dzisiaj jednak głównie tym pierwszym, chociaż na naszej stronie jest także mnóstwo informacji o innych produktach marki STS.

Poker w STS to bukmacherska odmiana najpopularniejszego pokera na świecie, czyli Texas Hold’em. Gracz stawia czy jego układ pokona karty krupiera. W zakładach wystawione są kursy podobnie jak w przypadku wydarzeń sportowych, a więc nie gramy bezpośrednio na pieniądze, a jedynie obstawiamy zwycięstwo.

STS kod promocyjny 2020
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2020

Poker w internecie

Granie w pokera przez internet możliwe jest tylko z darmowym kontem bukmacherskim STS online. Rejestracja trwa dosłownie chwilę i nie trzeba od razu weryfikować danych.

Na start dla nowych graczy przygotowano do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie. A najbardziej wymagający mogą wpisać dostępny w STS kod promocyjnyBETONLINE” i tym samym zgarnąć 29 PLN bez depozytu!

STS jako legalny bukmacher oferuje tylko usługi zgodne z prawem. I właśnie dlatego obstawianie kart odbywa się w zgodzie z zasadami ustawy hazardowej!

Przedstawiamy wam, jak dokładnie wygląda granie w pokera w STS i czy rzeczywiście jest to jedna z tych propozycji bukmacherskich, które pozwalają sporo zarobić. Każdy z was może przekonać się o tym sam, ale teorii nigdy za wiele.

STS legalny poker online
STS legalny poker online

Poker w STS. Jak grać i ile można zarobić?

Jeżeli chcemy zagrać w pokera w STS, potrzebujemy do tego darmowego konta na stronie internetowej www.STS.pl. Kiedy już się na nie zalogujemy, przechodzimy do zakładki „Betgames” i wybieramy interesującą nas rozgrywkę.

STS Poker to odmiana Texas Holdem, czyli taka, w której gracze mają po dwie karty. Na pewno niektórzy z was znajdą doskonale jej zasady, a inni raczej kojarzą wariant pięciokartowy. Ten drugi także jest ciągle dostępny, ale w STS go nie uświadczymy, dlatego że trudne do zrealizowania byłoby obstawianie.

Jeszcze przed rozpoczęciem konkretnego rozdania możemy postawić na to, jaki układ przyniesie zwycięstwo albo jaki gracz zwycięży. Samych zawodników nie widzimy, są oni jedynie umowni.

Krupier live rozdaje najpierw po dwie karty każdemu z uczestników i właśnie w tym momencie rozpoczyna się ta najwłaściwsza część rozgrywki. Kiedy wszyscy mają po dwie karty, wiadomo już jakie są procentowe szanse na zwycięstwo i przedstawiane są na tej podstawie odpowiednie kursy.

sts betgames wygrana (kupon internetowy)
sts betgames wygrana (kupon internetowy)

Notowania w pokerze są bardzo pokaźne – nikogo tutaj nie dziwą takie wartości jak 4.50, 11.00 i nawet dużo więcej! Automatycznie przekłada się to na możliwe wygrane. W STS Poker już za 2 złote można zdobyć nawet 100 razy tyle!

Jak obstawia się pokera w STS?

Aby obstawić pokera, potrzebujemy tylko środków na koncie. Wszystko inne odbywa się dokładnie tak samo, jak w tradycyjnych zakładach na sport. Inaczej mówiąc: mamy kursy, klikamy ten, który nas interesuje i stawiamy kupon.

Obstawiać w pokerze można tak naprawdę niemal w każdym momencie rozgrywki. Wyjątek stanowią sytuacje, gdzie krupier rozdaje karty. Pierwsze zakłady stawia się w momencie, gdy każdy z zawodników dostaje po dwie karty. Kolejne na flopie i turnie (rozdanie 3 kart wspólnych, rozdanie 4 karty wspólnej).

Ogromną zaletą pokera w STS jest to, że kupony rozliczane są niemal natychmiastowo, a same rozgrywki karciane trwają po kilka minut. W ten sposób da się w ciągu godziny zdobyć naprawdę duże wygrane. A to wszystko nawet na urządzeniu mobilnym!

Gra w pokera online w STS
Gra w pokera online w STS

STS bonus bez depozytu – wystarczy kod promocyjny BETONLINE

STS kod promocyjny brzmi BETONLINE. Można podać go tylko przy zakładaniu konta. Na dobry początek wszyscy nowi klienci otrzymują premię 29 PLN bez depozytu, czyli freebet bez konieczności wpłacania jakichkolwiek pieniędzy na konto.

Rejestracja w STS jest konieczna do tego, by rozpocząć granie w pokera czy obstawianie meczów online. Na szczęście, cały proces dostępny jest online na www.STS.pl i trwa tylko kilka chwil.

Warto podkreślić, że legalny bukmacher STS umożliwia też odebranie 20 PLN w formie zakładu bez ryzyka na Betgames. Oznacza to, że w razie pierwszej przegranej można liczyć na pełny zwrot zagranej stawki do kwoty 20 PLN!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button