STS kod bonusowy. Co podać przy rejestracji?

111

Dokonując rejestracji na stronie STS, można podać specjalny kod bonusowy uprawniający do zgarnięcia dodatkowych bonusów. Jak brzmi aktualne hasło premiowe dla graczy?

STS kod promocyjny. Co podać przy rejestracji?
STS kod promocyjny. Co podać przy rejestracji?

Kod promocyjny STS: BETONLINE

Aby dokonać rejestracji w STS, wystarczy odwiedzić oficjalną stronę bukmachera i wypełnić formularz, w którym należy podać swoje podstawowe dane. Bukmacher STS poza imieniem i nazwiskiem oraz innymi tego typu informacjami wymaga również skanu obu stron dokumentu tożsamości.

Jedną z rubryk dostępnych przy zakładaniu konta jest ta opisana jako „kod bonusowy”. Możemy wpisać w niej specjalne hasło, które uprawnia do zdobycia dodatkowych pieniędzy na start.

sts kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Profity z korzystania z kodów są bardzo różne. Wszystko zależy tak naprawdę od tego, jakie oferty aktualnie przygotował bukmacher STS. Warto mieć na uwadze, że po wpisaniu kodu otrzymuje się zazwyczaj najlepsze warunki.

Kod promocyjny STS może być aktywowany tylko przez określony czas, dlatego istotne jest, by sprawdzać to na bieżąco. Jeżeli bardzo zależy wam na wykorzystaniu dodatkowego bonusu, być może przez pewien czas będziecie musieli wstrzymać się z rejestracją, gdyż dane hasło nie będzie dostępne.

Przy zakładaniu konta w STS wpiszcie „BETONLINE„. Otrzymacie wówczas informację czy kod jest możliwy do wykorzystania w konkretnym momencie, czy też nie. W razie problemów, oczywiście, zawsze można skorzystać z pomocy Biura Obsługi Klienta.

Uwaga! Kod promocyjny STS a kod bonusowy STS to dokładnie to samo! 🙂


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl