STS daje zwrot na Black Friday 2019! Bonus 14 PLN dla każdego!

Black Friday 2019 to dzień okazji! Bukmacher STS ma dla graczy zwrot w przypadku nietrafionego kuponu. Teraz każdy może dzięki temu odebrać aż 14 PLN!

STS daje zwrot na Black Friday 2019! Bonus 14 PLN dla każdego!
STS daje zwrot na Black Friday 2019! Bonus 14 PLN dla każdego!

Black Friday 2019 u bukmachera STS

Bukmacherzy na Black Friday 2019 cały czas przygotowują najróżniejsze promocje, dlatego w tym gronie nie mogło zabraknąć najpopularniejszego z nich – STS. Już teraz każdy może sprawdzić na czym polega przygotowany na piątek zwrot kasy!

Nikt nie lubi rozpoczynać weekendu od porażki, dlatego marka STS przygotowała promocję, w ramach której do zdobycia jest zwrot w przypadku niepowodzenia. Zasady są bardzo proste, ale trzeba pamiętać o jednym – oferta dotyczy tylko dnia 29 listopada, czyli jest niewiele czasu, by z niej skorzystać!

Betclic kod promocyjny na bonus
Legalny bukmacher Betclic – kod promocyjny na bonus cashback

Zwrot 14 PLN w razie przegranego kuponu!

Gracz, który chce skorzystać z tej promocji, musi postawić za dokładnie 29 PLN kupon z trzema zdarzeniami o kursie co najmniej 1.50 (każde). W przypadku przegranej następuje automatyczny zwrot w wysokości 14 PLN.

Kwota bonusu nie może być wyższa od 14 PLN. Gracz nie może też skorzystać z tej promocji na więcej niż jednym kuponie. Wszystkie dodatkowe środki mają zostać przelane na konta odpowiednich osób w dniu 4 grudnia.

Nie trzeba w żaden sposób zapisywać się do oferty. Jest ona dostępna dla wszystkich, ale trzeba pamiętać, że w przypadku kilku bonusów może obowiązywać pewna hierarchia.

Nie jest tutaj potrzebny przygotowany przez STS kod promocyjny. Każdy ma dokładnie takie same szanse na zdobycie premii. 14 PLN przyznawane jest automatycznie, co oznacza, iż w żaden sposób nie trzeba wyrażać chęci zgarnięcia tych pieniędzy.

STS kod promocyjny – jak wpisać, by dostać bonus?

Jeżeli ktoś nie posiada konta w STS, przed skorzystaniem z tej oferty musi je założyć. Jest to całkowicie darmowe – wystarcza wejście na www.STS.pl i wypełnienie krótkiego formularza rejestracyjnego.

Na start w STS można dostać 29 PLN bez depozytu i nawet 1200 PLN. Potrzebny jest do tego kod promocyjny „BETONLINE„, który wykorzystujemy w taki sposób:


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button