STS daje 30 PLN tygodniowo za obstawianie meczów!

Wszyscy obstawiający mecze w STS mogą odbierać 30 PLN tygodniowo w formie bonusu na grę. Jak to dokładnie się odbywa? Pora poznać wszystkie niezbędne szczegóły!

STS daje 30 PLN tygodniowo za obstawianie meczów!
STS daje 30 PLN tygodniowo za obstawianie meczów!

STS bonus dla aktywnych graczy

W ramach oferty specjalnej każdy nowy gracz zarejestrowany w promocji ma szansę na zdobycie 30 PLN premii. Oferta trwa od poniedziałku do niedzieli, tak wiec pozwala na zdobycie premii w każdym tygodniu.

Akcja trwa do odwołania. Jeśli ktoś chce wziąć w niej udział, musi przed postawieniem kuponu kwalifikacyjnego dokonać rejestracji. W tym celu wystarczy przejść do zakładki poświęconej promocji i kliknąć odpowiedni przycisk.

Na jedno konto w tygodniu można dostać 30 PLN, co w skali miesiąca daje aż 120 PLN ekstra na obstawianie wydarzeń dostępnych w ofercie na stronie www.STS.pl.

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Specjalna premia za obstawianie meczów!

Dla kogo przygotowano kasę promocyjną? Szczegóły nie są skomplikowane, dzięki czemu nie trzeba czytać całego regulaminu, by dowiedzieć się co, jak, gdzie i kiedy!

Najważniejsze punkty dotyczące tej promocji to:

  • Stawka minimalna kuponu – brak
  • Kurs co najmniej 1.85
  • Obrót pozwalający na zdobycie bonusu – min. 200 PLN
  • Kasa automatycznie na konto
  • Do zdobycia 30 PLN – nie więcej, nie mniej
  • Promocja ważna do odwołania

Dodatkowe środki są przyznawane na początku tygodnia, dlatego też dzięki STS można naprawdę wyjątkowo spędzić każdy poniedziałek! Może właśnie temu wielu typerów polubi pierwszy dzień tygodnia?

STS kod promocyjny 2020

A jeżeli ktoś nie jest klientem STS, przed przystąpieniem do promocji musi założyć darmowe konto typerskie. Aby to zrobić, trzeba wypełnić krótki formularz rejestracyjny na stronie internetowej www.STS.pl.

Aktualny STS kod promocyjny 2020 to BETONLINE. Wszyscy nowi gracze mogą dzięki niemu dostać 29 PLN bez depozytu oraz do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie. A pierwszy bonus, jak widać, to dopiero początek! :)


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button