STS daje 20 PLN na karty online! Betgames bez ryzyka!

Betgames to karty online dostępne u legalnego bukmachera STS. 20 PLN na poker, bakarat bądź wojnę? Tak, teraz jest to możliwe!

STS daje 20 PLN na karty online! Betgames bez ryzyka!
STS daje 20 PLN na karty online! Betgames bez ryzyka!

STS karty przez internet

Dostępne w STS karty przez internet wzbudzają sporo emocji. Wśród graczy raczej są one pozytywne, chociaż jeszcze nie każdy z nich miał okazję sprawdzić, jak działają gry karciane STS w praktyce.

Tylko teraz na Betgames w STS przygotowano specjalny bonus w formie zwrotu od przegranej. Dzięki niemu można postawić kupon bez żadnego ryzyka – w razie przegranej otrzymuje się z powrotem całą stawkę!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Cashback w STS online. Bakarat, wojna czy poker?

Do promocji kwalifikują się wszystkie kupony AKO lub SOLO postawione na karty dostępne w ofercie STS. Maksymalny zwrot to 20 złotych.

Na jedno konto można otrzymać tylko jeden cashback. Dodatkowe pieniądze są przyznawane automatycznie i nie trzeba się po nie nigdzie zgłaszać.

Jeżęli ktoś jeszcze nie posiada konta w STS, może dokonać rejestracji w każdej wolnej chwili. Nie potrzeba do tego niczego specjalnego, gdyż nie jest wymagana od razu nawet weryfikacja danych!

Warto mieć na uwadze, że dostępny w STS kod promocyjny brzmi „BETONLINE„, a nowi gracze mogą liczyć na 29 PLN bez depozytu i do tego nawet 1200 PLN ekstra przy wpłacie numer jeden!

W ofercie STS Betgames znajdują się takie gry jak Poker, Wojna oraz Bakarat. Gracz może spróbować każdej z nich albo zdecydować się na tylko jedną! ;)


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button