STS czy Fortuna – który bukmacher ma lepszy bonus?

STS i Fortuna to dwóch największych internetowych bukmacherów w Polsce. Który z nich ma w ofercie lepszy bonus powitalny dla nowych graczy?

STS czy Fortuna - który bukmacher ma lepszy bonus?
STS czy Fortuna – który bukmacher ma lepszy bonus?

Który bukmacher lepszy? STS czy Fortuna?

Firma bukmacherska STS daje swoim graczom nawet 1200 PLN bonusu po dokonaniu pierwszego depozytu. W przypadku marki Fortuna premia ta jest niższa, ale trzeba wziąć pod uwagę, że bonusy bukmacherskie to nie tylko ilość, ale przede wszystkim – jakość!

W Fortunie na nowych graczy czeka do 1000 PLN przy wpłacie numer jeden. Kwota ta jest przyznawana każdemu, kto przy zakładaniu konta zdecydował się na zaznaczenie opcji skorzystania z bonusu. Oczywiście, opisywana premia to jeszcze nie wszystko, na co może liczyć nowy typer!

Fortuna Zakład Bez Ryzyka 100 PLN

W Fortunie otrzymujemy nie tylko bonus za pierwszy depozyt, ale również Zakład Bez Ryzyka. To bardzo ciekawe rozwiązanie, gdzie dostajemy 100 PLN do dyspozycji u bukmachera. W przypadku przegranej – nie tracimy własnych pieniędzy. Jeżeli wygramy – wszystko zachowujemy dla siebie!

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Zakłady Bez Ryzyka nie są na polskim rynku żadną nowością, ale rzadko gdzie zdarzają się sytuacje, by przyznawane były one w postaci trzycyfrowych sum. W Fortunie tymczasem właśnie tak jest.

STS bonus bez depozytu. Freebet 29

W STS mamy dostępny darmowy zakład, czyli freebet, w wysokości 29 PLN. Zanim powiecie, że to znacznie mniej niż w Fortunie, musicie wiedzieć, że w przypadku STS otrzymujemy wspomniane środki bez konieczności wpłaty jakichkolwiek pieniędzy.

Przygotowany przez STS bonus bez depozytu działa na bardzo prostej zasadzie. Poradzi sobie z nim nawet osoba początkująca, a to wszytko za sprawą tylko jednego, prostego kodu promocyjnego „BETONLINE„.

Jeżeli chcemy odebrać bonus bez depozytu na www.STS.pl, musimy wpisać słowo „BETONLINE” przy rejestracji. Jak to wygląda w praktyce? ZOBACZ VIDEO:

STS vs Fortuna – gdzie lepszy bonus?

Wielu doświadczonych graczy ma świadomość tego, że wysokość bonusu to jeszcze nie wszystko, na co warto zwracać uwagę przy zakładaniu konta u bukmachera. Owszem, lepiej jest dostać więcej, niż mniej, ale jednocześnie trzeba mieć na uwadze, że to zazwyczaj za tymi mniejszymi kwotami kryją się korzystniejsze warunki w regulaminie.

Ostateczna decyzja zawsze należy do gracza. Dla niektórych atrakcyjniej wygląda premia od STS, a inni chwalą sobie ofertę Fortuny. Na pewno każdy bonus ma wady i zalety, a które w jakim przypadku wyłaniają się na pierwszy plan, musicie określić sami.

STS oraz Fortuna to doświadczone marki. Zarejestrowanie się w każdej z tych firm jest legalne i bezpieczne. Można, oczywiście, założyć dwa konta i sprawdzić, gdzie gra się nam lepiej – wszystko zależy od podejścia! :)

Jak wykorzystać dostępny w Fortunie kod promocyjny „BETONLINE”? Oto instrukcja VIDEO:


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button