STS czy Fortuna – który bukmacher ma lepszy bonus?

36

STS i Fortuna to dwóch największych internetowych bukmacherów w Polsce. Który z nich ma w ofercie lepszy bonus powitalny dla nowych graczy?

STS czy Fortuna - który bukmacher ma lepszy bonus?
STS czy Fortuna – który bukmacher ma lepszy bonus?

Który bukmacher lepszy? STS czy Fortuna?

Firma bukmacherska STS daje swoim graczom nawet 1000 PLN bonusu po dokonaniu pierwszego depozytu. W przypadku marki Fortuna premia ta jest niższa, ale trzeba wziąć pod uwagę nie tylko samą jej wartość.

Przede wszystkim w Fortunie otrzymujemy nie tylko bonus za pierwszy depozyt, ale również Zakład Bez Ryzyka. To bardzo ciekawe rozwiązanie, gdzie dostajemy nieco ponad 100 PLN do dyspozycji u bukmachera. W przypadku przegranej – nie tracimy własnych pieniędzy. Jeżeli wygramy – wszystko zachowujemy dla siebie!

sts kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bardzo istotne przy premiach na start są także warunki obrotu. W tym przypadku również lepiej wypada Fortuna, gdzie znacznie łatwiej jest zachować dodatkowe środki dla siebie i przeznaczyć je na dowolny cel.

Wielu doświadczonych graczy ma świadomość tego, że wysokość bonusu to jeszcze nie wszystko, na co warto zwracać uwagę przy zakładaniu konta u bukmachera. Owszem, lepiej jest dostać więcej, niż mniej, ale jednocześnie trzeba mieć na uwadze, że to zazwyczaj za tymi mniejszymi kwotami kryją się korzystniejsze warunki w regulaminie.

Ostateczna decyzja zawsze należy do gracza. Tylko od was zależy, którego z bukmacherów uważacie za lepszego – Fortunę czy STS.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl