STS czy Etoto – gdzie znajdziemy lepsze kursy?

87

Dla osób obstawiających mecze wartość kursowa ma ogromne znaczenie. Gdzie pod tym względem warunki są lepsze – w STS czy może w portalu Etoto?

STS czy Etoto - gdzie znajdziemy lepsze kursy?
STS czy Etoto – gdzie znajdziemy lepsze kursy?

STS czy Etoto – który bukmacher lepszy?

Marka bukmacherska Etoto działa w Polsce dopiero od 2011 roku. W porównaniu ze stażem, jaki liczy sobie STS, wydaje się to raczej niewielkim osiągnięciem. Nie zmienia to jednak zupełnie faktu, że ten pierwszy bukmacher naprawdę nieźle radzi sobie w starciu ze znacznie doświadczonymi firmami. Aktualna oferta bonusowa to na pewno duży atut tego bukmachera online.

Kursy bukmacherskie pozwalają nam zarabiać pieniądze, dlatego staramy się szukać takich stron, gdzie notowania na konkretne drużyny są najkorzystniejsze. Patrząc na aktualną ofertę, można sprawdzić, czy lepiej pod tym względem radzi sobie Etoto czy STS.

sts kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Etoto jednak lepszy?

Oczywiście, warto mieć na uwadze, że porównania wszystkich wydarzeń z danej oferty jest po prostu niemożliwe. Braliśmy więc pod uwagę typy z ostatnich kilku dni na najpopularniejsze mecze piłkarskie.

Generalnie rzecz ujmując, w kwestii wartości kursów w ofercie lepiej wypada Etoto. Nie zawsze opłaca się u niego stawiać na faworytów, ale jeżeli macie na oku typ na jakiegoś outsidera, możecie być pewni, że właśnie tutaj znajdziecie bardzo dobre warunki.

„Bukmacher Etoto to moja ulubiona firma ze względu na ofertę na tenis i siatkówkę, kursy z tych dyscyplin są na pewno najwyższe a to dla mnie bardzo ważne bo przez to zarabiam więcej. Do tego fajne nowe bonusy za darmo.” – opinia z forum itypy.pl

Tak jak już pisaliśmy, nie możemy zapewnić, że w każdym przypadku Etoto jest korzystniejsze. Wszystko zależy w głównej mierze od tego, na co lubicie stawiać, jaka jest wasza strategia gry i tak dalej.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl