STS czy Etoto – gdzie znajdziemy lepsze kursy?

Dla osób obstawiających mecze wartość kursowa ma ogromne znaczenie. Gdzie pod tym względem warunki są lepsze – w STS czy może w portalu Etoto?

STS czy Etoto - gdzie znajdziemy lepsze kursy?
STS czy Etoto – gdzie znajdziemy lepsze kursy?

STS czy Etoto – który bukmacher lepszy?

Marka bukmacherska Etoto działa w Polsce dopiero od 2011 roku. W porównaniu ze stażem, jaki liczy sobie STS, wydaje się to raczej niewielkim osiągnięciem. Nie zmienia to jednak zupełnie faktu, że ten pierwszy bukmacher naprawdę nieźle radzi sobie w starciu ze znacznie doświadczonymi firmami. Aktualna oferta bonusowa to na pewno duży atut tego bukmachera online.

Kursy bukmacherskie pozwalają nam zarabiać pieniądze, dlatego staramy się szukać takich stron, gdzie notowania na konkretne drużyny są najkorzystniejsze. Patrząc na aktualną ofertę, można sprawdzić, czy lepiej pod tym względem radzi sobie Etoto czy STS.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Etoto czy STS – gdzie warto obstawiać?

Oczywiście, warto mieć na uwadze, że porównania wszystkich wydarzeń z danej oferty jest po prostu niemożliwe. Braliśmy więc pod uwagę typy z ostatnich kilku dni na najpopularniejsze mecze piłkarskie.

Generalnie rzecz ujmując, w kwestii wartości kursów w ofercie lepiej wypada STS. Nie zawsze opłaca się u niego stawiać na faworytów, ale jeżeli macie na oku typ na jakiegoś outsidera, możecie być pewni, że właśnie tutaj znajdziecie bardzo dobre warunki.

„Bukmacher STS to moja ulubiona firma ze względu na ofertę na tenis i siatkówkę, kursy z tych dyscyplin są na pewno najwyższe a to dla mnie bardzo ważne bo przez to zarabiam więcej. Do tego fajne nowe bonusy za darmo.” – opinia z forum itypy.pl

Tak jak już pisaliśmy, nie możemy zapewnić, że w każdym przypadku STS jest korzystniejsze. Wszystko zależy w głównej mierze od tego, na co lubicie stawiać, jaka jest wasza strategia gry i tak dalej.

Co najlepiej obstawiać w STS?

Obstawianie w STS w internecie. Czy to zawsze dobry wybór?
Obstawianie w STS w internecie. Czy to zawsze dobry wybór?

Bukmacher STS jest marką, której przedstawiać nie trzeba. Czy jednak wiecie, co warto obstawiać u tego buka, by było to najkorzystniejsze? Nie we wszystkich dyscyplinach STS jest tak samo odpowiednim wyborem.

Na te sporty warto obstawiać na www.STS.pl
⬇️⬇️⬇️

Największe kursy bukmacherskie w STS znajdziecie na piłkę nożną oraz sporty walki, w tym MMA. Wiele ciekawych ofert specjalnych jest tutaj również na skoki narciarskie oraz esport.

Nie zapominajmy przy tym, że obecnie tylko na www.STS.pl na start można dostać 29 PLN bez depozytu za samo założenie konta! W tym celu przy rejestracji wystarcza wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE„!

Jakby tego było mało, w STS do zdobycia jest bonus 100% przy pierwszym przelewie. Wpłacając pieniądze do bukmachera, można zyskać do 1200 PLN ekstra na dzień dobry!

Na co dobrze jest grać w Etoto?

A jak ma się sytuacja z Etoto? Nie chcemy, byście przez nasz materiał skreślili od razu tego bukmachera. On także ma swoje zalety i jest ich mnóstwo. A jedną z nich jest bonus powitalny 200%, jakiego nie ma u żadnego innego bukmachera!

Na te sporty warto obstawiać na www.Etoto.pl
⬇️⬇️⬇️

W Etoto dobre kursy są na siatkówkę, żużel, koszykówkę oraz dość mało popularne dyscypliny. Nieco gorzej ma się sytuacja z wydarzeniami, o których mówi cały świat.

Nowi gracze w Etoto nie muszą odbierać premii z jakimś specjalnym kodem promocyjnym. Rejestracja u tego bukmachera sprowadza się tylko do wypełnienia kilku punktów formularza rejestracyjnego.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button