STS Bydgoszcz punkty naziemne. Gdzie postawić kupon w tym mieście?

STS jest firmą, która działa na rynku bukmacherskim już od przeszło 20 lat – przez ten okres udało jej się zdobyć przewagę nad całą konkurencją (obecnie szacuje się, że posiada na nim prawie 50% udziałów). Działa bowiem nie tylko przez Internet, jak wielu bukmacherów w dzisiejszych czasach, ale też stacjonarnie. Z 440 punktami po całej Polsce, trafiła również do Bydgoszczy, wychodząc ze specjalną ofertą właśnie do mieszkańców tego miasta. Gdzie powinniśmy jej szukać, jeśli będziemy chcieli pobawić się w zakłady bukmacherskie? W jakich godzinach zastaniemy owe punkty otwarte?

STS Bydgoszcz punkty naziemne. Gdzie postawić kupon w tym mieście?
STS Bydgoszcz punkty naziemne. Gdzie postawić kupon w tym mieście?

STS w Bydgoszczy i jego oferta

Bydgoskie punkty STS dają osobom z tego miasta dostęp do absolutnie pełnej oferty bukmachera. W związku z tym ma się w nich możliwość obstawiania najpopularniejszych wydarzeń z 18 podstawowych dyscyplin, w tym wszystkich przedmeczowo, a wybranych również na żywo (w zależności od tego, czy czas ich rozgrywania nie koliduje z godzinami otwarcia wybranej placówki).

W chwili obecnej STS Bydgoszcz przyciąga najwięcej kibiców piłki nożnej. Jego oferta pokrywa zarówno ligi krajowe (polską, hiszpańską, niemiecką i inne, również mniej popularne), jak i turnieje międzyklubowe (Liga Mistrzów i inne), a także wszelkiego rodzaju mecze reprezentacji międzynarodowych i większe imprezy właśnie z ich udziałem. Nie samą piłką nożną bydgoskie STS jednak żyje, a na jego łamach znaleźć można również koszykówkę (z ligą NBA na pierwszym planie), ale i hokej, siatkówkę, rugby czy futsal. Dodatkowo firma oferuje dostęp do sportów wirtualnych, które są fikcyjnymi odpowiednikami prawdziwych sportów, bazującymi na algorytmie komputerowym, ale możliwymi do codziennego (częstego) obstawiania – opcja ta znajduje się jednak w ofercie wybranych punktów bukmacherskich, na co trzeba zwrócić uwagę przed ich odwiedzeniem.

Jeżeli gramy przez internet, mamy też dostęp do STS Betgames, czyli legalnych kart online jak poker, wojna i bakarat!

STS kod promocyjny 2020
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2020

Pakiety bonusowe dla stałych graczy w STS w Bydgoszczy

STS w Bydgoszczy nie odstaje od punktów stacjonarnych w innych miastach, nagradzając swoich klientów za regularną grę, umożliwiając łatwe zdobywanie gotówki właśnie za regularność. Mamy przy tym dwie podstawowe drogi, wzdłuż których możemy podążać:

bardziej opłacalna wymaga od nas regularnej gry za 30 złotych dziennie (to właśnie dni z taką stawką całkowitą zaliczają się do bonusu). Bonus w wysokości aż 10% stawek przegranych kuponów przyznawany jest trzy razy: po 10, 20 i 25 wizycie w bydgoskim punkcie bukmachera.

mniej opłacalna dla oszczędnych dostępna jest dla osób grających codziennie po 5 złotych. Za 10 wizyt w punkcie STS Bydgoszcz w ciągu miesiąca otrzymać możemy 10 złotych, a za 20 wizyt – 20 złotych bonusu. Wszystko więc zależy od nas.

Specjalny bonus tylko w internetowym STS! Kod promocyjny BETONLINE na www.STS.pl daje 29 PLN bez depozytu na start!

Zanim skorzystamy z tych promocji, musimy mieć na uwadze fakt, że:

  • liczona jest w dniach – to w ich trakcie musimy wydać określoną ilość pieniędzy (30 / 5 złotych), ilość zakładów potrzebnych do osiągnięcia tego nie ma znaczenia;
  • bonus otrzymamy w 3 dni robocze, a na jego wykorzystanie będziemy mieli 30 dni;
  • środki trafią na kartę STS, którą założymy u pracownika bydgoskiego punktu STS.

Godziny otwarcia popularnych punktów STS Bydgoszcz

W Bydgoszczy znajduje się dokładnie pięć punktów stacjonarnych, w których można obstawiać mecze zarówno przedmeczowo, jak i w formule „na żywo”. W każdym z nich znajdują się telewizory, które w znacznym stopniu to ułatwiają. Choć lokali może wydawać się stosunkowo mało, są dobrze ulokowane tak, aby pokrywały całe miasto i „każdemu było do nich blisko”. Poniżej przedstawiamy wybrane punkty, które cieszą się największą popularnością i „odwiedzalnością”.

  • 85-088 Marii Curie Skłodowskiej 27 paw. 3

Godziny otwarcia: 9:00 – 18:00 (poniedziałki i niedziele), 9:00 – 20:00 (wtorki – soboty).

Punkt wspiera sporty wirtualne (z plusem).

  • 85-806 Al. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 38

Godziny otwarcia: 9:00 – 18:00 (poniedziałki i niedziele), 9:00 – 20:00 (wtorki – soboty).

W lokalu (wyposażonym w telewizor) wspierane są sporty wirtualne z plusem.

  • 85-138 Leszczyńskiego 2

Godziny otwarcia: 9:00 – 18:00 (poniedziałki), 9:00 – 19:00 (wtorki – soboty), 9:00 – 17:00 (niedziele).


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button