STS bonus powitalny. Jaki prezent na start?

Legalny bukmacher STS przygotował dla nowych graczy specjalny bonus powitalny, który można odebrać za założenie konta. Ile dokładnie wynosi on teraz i w jaki sposób należy go zgarnąć?

STS bonus powitalny. Jaki prezent na start?
STS bonus powitalny. Jaki prezent na start?

Bonus powitalny w STS

Przede wszystkim należy podkreślić, że tylko osoby niemające konta w STS mają prawo do tego, by odebrać bonus powitalny STS. Wartość premii na start często się zmienia, dlatego pisanie konkretnej wartości nie ma najmniejszego sensu. To, że teraz jest to 500 PLN, nie oznacza, że będzie tak też za miesiąc.

Jeżeli chcesz zgarnąć dodatkowe środki na obstawianie na start, wystarczy wypelnić formularz rejestracyjny na stronie STS. Proces zakładania konta trwa kilka minut – trzeba pamiętać tylko o tym, że istotne jest zaznaczenie zgody na otrzymanie prezentu na start!

sts kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus powitalny w STS nie należī do najwyższych w Polsce, ale warunki obrotu również nie należą w tym przypadku do wyjątkowo skomplikowanych czy trudnych do spełnienia. Oczywiście, nie można odebrać żadnego bonusu, jeśli zamiast internetu często są przez nas odwiedzane punkty stacjonarne STS.

W naszym portalu zawsze podajemy najświeższe informacje dotyczące premii dla nowych graczy. Znajdziecie u nas też kody promocyjne i inne. Oczywiście, wszystko to tak aktualne, jak tylko jest to możliwe!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button