STS Białystok. Gdzie obstawiać i w jakich godzinach? Punkty stacjonarne – aktualne informacje!

Jeżeli przebywasz w mieście Białystok i chce obstawić mecz w STS, powinieneś wiedzieć, gdzie dostępne są punkty stacjonarne i w jakich godzinach działają.

STS Białystok. Gdzie obstawiać i w jakich godzinach? Punkty stacjonarne - aktualne informacje!
STS Białystok. Gdzie obstawiać i w jakich godzinach? Punkty stacjonarne – aktualne informacje!

STS punkty w Białymstoku

STS punkty stacjonarne w Białymstoku to dość kluczowa informacja dla typerów, którzy mieszkają w tej miejscowości albo często w niej przebywają, na przykład, w pracy. Gdzie można obstawiać i w jakich godzinach to wszystko, czego można się dowiedzieć już teraz!

Dobra wiadomość jest taka, że punktów stacjonarnych w mieście Białystok jest sporo. Problem w tym, że nie zawsze są one czynne. Szczególnie tyczy się to godzin wieczornych, porannych oraz wyjątkowych sytuacji. Jeżeli chcemy sprawdzić aktualne informacje, znajdziemy je pod adresem www.STS.pl.

STS kod promocyjny 2020
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2020
 • Białystok, 15-437 Białówny 5/1
 • Białystok, 15-660 Witosa 25/31
 • Białystok, 15-078 Warszawska 72 lok.011
 • Białystok, 15-888 Kard. St. Wyszyńskiego 2 Lok. 42 – 43
 • Białystok, 15-827 Wiatrakowa 4/1
 • Białystok, 15-003 Sienkiewicza 81/3 Lok.119
 • Białystok, 15-351 Wiejska 67
 • Białystok, 15-323 Słoneczna 1

STS punkt Białystok. Do której można obstawiać, czyli godziny otwarcia

Białystok to spore miasto, dlatego nic dziwnego, że godziny otwarcia przygotowano tak, by można było obstawać niemal przez całe dnie. Gorzej, gdy chcemy zagrać kupon z samego rana, przed pracą, albo późnym wieczorem, gdy najważniejsze europejskie rozgrywki dopiero budzą się do życia.

Aktualne godziny pracy jakie oferuje STS punkt w Białymstoku to:

 • Pn: 09:00-18:00
 • Wt-So: 09:00-20:00
 • Nd: 09:00-18:00

Trzeba mieć na uwadze, że praca lokalu może ulec zmianie. Właściciele sami mogą ustalać godziny, o ile nie wykraczają one daleko poza minima przedstawione poniżej.

STS przez internet. Legalne granie bez wychodzenia z domu!

Mimo że STS punkty stacjonarne to coś w rodzaju bukmacherskiej starej szkoły, coraz więcej osób decyduje się na granie w STS przez internet. Tutaj z pomocą przychodzi nam strona www.STS.pl, gdzie można już w tym momencie założyć darmowe konto do obstawiania.

Każdy typer grający w internecie może stawiać kupony o dowolnej porze dnia i nocy. Dostępne w ofercie są nie tylko zakłady na tradycyjne dyscypliny sportowe, ale także na STS Betgames, czyli legalne karty online, lub Wirtualne Sporty. Wszystko to sprawia, że w STS online można grać nawet wtedy, gdy oferta sportowa jest uboga w godne uwagi wydarzenia.

STS bonus bez depozytu 2020. Oferta specjalna z kodem promocyjnym BETONLINE
STS bonus bez depozytu 2020. Oferta specjalna z kodem promocyjnym BETONLINE

Granie online na www.STS.pl to możliwość odbierania mnóstwa bonusów. Najważniejszy z nich to ten dostępny od razu po rejestracji konta. STS bonus powitalny w tym momencie to aż trzy premie na start!

Bonusy od STS za założenie darmowego konta
⬇️⬇️⬇️

 • Kod promocyjny BETONLINE pozwala na zdobycie 29 PLN bez depozytu za samą rejestrację!
 • Pierwszy przelew to bonus 100% do kwoty 1200 PLN
 • Zakład bez ryzyka 20 PLN to możliwość ubezpieczonego grania w legalne karty STS, czyli Betgames

Ważne jest to, by nie zapominać o kodzie promocyjnym, ponieważ w późniejszym czasie nie można już go podać i tym samym przepada nam premia 29 PLN bez wpłaty!

Wszystkie bonusy powitalne są dostępne dla każdego, kto jeszcze nie miał okazji obstawiać meczów na stronie www.STS.pl. Jeżeli do tej pory graliście tylko w punktach naziemnych, macie pełne prawo do odebrania kasy na start, w tym bonusu bez depozytu 29 PLN!

STS przez internet – jedno konto, a wiele możliwości!

STS przez internet to możliwość bieżącego sprawdzania kuponów, korzystania z atrakcyjnych kursów oraz wielu konkursów z nagrodami rzeczowymi i bonusowymi. Na ten moment to najpopularniejszy bukmacher online w naszym kraju i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button