STS Bezpieczny Zakład. Co to jest, jak skorzystać?

Bezpieczny Zakład w STS potrafi uratować pechowców, którym kupony psuje zazwyczaj jeden nietrafiony mecz. O co dokładnie chodzi i jak korzysta się z tej opcji?

STS Bezpieczny Zakład. Co to jest, jak skorzystać?
STS Bezpieczny Zakład. Co to jest, jak skorzystać?

Bezpieczny Zakład – prosta opcja, która ciągle jest dla wielu zagadką

O ile graczom zazwyczaj nie trzeba tłumaczyć, jak działają podstawowe funkcje dostępne u bukmachera, z niektórymi innymi bywają problemy. Tak jest w kwestii opcji Bezpieczny Zakład STS. Chociaż na pierwszy rzut oka nie ma w niej nic zagmatwanego, ciągle wywołuje pewne zamieszanie.

Trudno powiedzieć, dlaczego jest właśnie tak, a nie inaczej. I roztrząsanie tego raczej nie ma większego sensu. Zajmijmy się zatem konkretamim, czyli co to jest Bezpieczny Zakład w STS i z czym to wszystko się je.

STS kod promocyjny 2020
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2020

Co to jest Bezpieczny Zakład w STS?

Bezpieczny Zakład, jak sama nazwa na to wskazuje, pozwala nam na swego rodzaju rozluźnienie. W tym przypadku chodzi o to, że nie musimy martwić się o ewentualną przegraną w przypadku, gdy nie trafimy jednego meczu na kuponie. Brzmi znajomo? Pewnie, że tak, bo przecież typerzy zazwyczaj narzekają właśnie na to, iż nie udało im się wygrać przez jednego pewniaka.

Istotne przy tym jest to, że nie ma większego znaczenia, jaki mecz zostanie przez nas źle wytypowany. Możemy grać i na egzotyczne rozgrywki, i na takie ligi, które są dobrze znane. A to wszystko nawet wtedy, gdy mówimy o typowym pewniaku po niskim kursie, którego daliśmy „na dokładkę”.

Czy każdy może skorzystać z tej opcji?

Bezpieczny Zakład STS to opcja, która coraz bardziej zyskuje na popularności, ale – niestety – ciągle nie jest to mocno rozpowszechniony produkt bukmacherski. Być może niedługo się to zmieni, tym bardziej, że każdy gracz zarejestrowany na www.STS.pl może bez problemu z niej skorzystać.

STS Bezpieczny Zakład online
STS Bezpieczny Zakład online

Dla bukmachera nie ma żadnego znaczenia to, czy grasz sporadycznie, czy w zasadzie codziennie. Bezpieczny Zakład działa w każdym przypadku. Oczywiście, pod pewnymi warunkami.

Bezpieczny Zakład w punktach stacjonarnych? STS nagradza także tradycyjne obstawianie

Mimo że w dzisiejszych czasach raczej każdy nastawiony jest na obstawianie przez internet, STS punkty stacjonarne to wciąż miejscówki chętnie odwiedzane przez bukmacherskich tradycjonalistów. Dla nich mamy bardzo dobrą wiadomość: w przypadku Bezpiecznego Kuponu nie zostali zapomniani i także im przysługuje wygrana w razie nietrafienia tylko pojedynczego typu!

Aby skorzystać z opcji Bezpieczny Zakład STS w oddziale stacjonarnym, trzeba o takiej chęci poinformować obsługującego nas kasjera. Ważne, by zrobić to przed ostatecznym zapłaceniem za kupon.

Pracownik zawsze sprawdza, czy jesteśmy uprawnieni do zagrania z ubezpieczeniem, a raczej czy spełnia warunki promocji grany przez nas kupon. Jeżeli będzie brakowało nam czegoś, zostaniemy o tym poinformowani i będziemy mogli albo zrezygnować z pierwotnych zamiarów, albo zdecydować się na lekką modyfikację kuponu.

Bezpieczny Kupon STS. Warunki – co trzeba zrobić, by zagrać ubezpieczony zakład?

Każdemu zdarza się popełnić błąd przy obstawianiu i nie ma się co dziwić, że coraz więcej typerów pyta o Bezpieczny Kupon STS. Biorąc pod uwagę, że warunki do spełnienia są naprawdę mało skomplikowane, warto przy każdej nadarzającej się okazji rozważyć skorzystanie z premii.

Kupon biorący udział w ofercie specjalnej musi być zakładem AKO, a więc zawierać więcej niż jedno spotkanie. Kolejnym istotnym punktem listy warunków jest stawka. Ta nie może przekraczać kwoty 250 złotych.

STS kod promocyjny 2020
STS kod promocyjny 2020

Kurs ogólny promocyjnego kuponu to co najmniej 175, a maksymalne notowanie pojedynczego zakładu – 2.00. Wygrana jest przyznawana tylko wtedy, gdy nie zostanie trafione jedno spotkanie, a kurs nie spadnie przez to poniżej wymaganego 175.

UWAGA! W przypadku grania na stronie www.STS.pl musimy zaznaczyć opcję „Bezpieczny Zakład” przed postawieniem kuponu. Tylko w ten sposób zapewniamy sobie ubezpieczenie na wypadek nietrafienia jednego typu.

Ile można otrzymać w ramach Bezpiecznego Zakładu?

Bezpieczny Zakład w STS nie pozwala nam na otrzymanie pełnej kwoty przewidzianej w kuponie, tak jak ma to miejsce w sytuacji, gdy uda się poprawnie wytypować wszystkie spotkania. Na szczęście, sposób na obliczanie potencjalnego zysku jest ogólnodostępny i każdy może się z nim zapoznać. Mowa dokładnie o następującej formule:

10 x wkład x 0,8

Możecie wpisać dowolną kwotę i tym samym sprawdzić, jak może wyglądać to wszystko przy graniu za konkretne pieniądze. Teraz już tylko od was samych zależy, czy uznacie tę opcję za godną uwagi czy nie.

STS bonus powitalny. Nowi gracze dostają 29 PLN bez wpłaty!

Bukmacher internetowy STS pl
Bukmacher internetowy STS pl

29 PLN bez depozytu można otrzymać przy rejestracji konta na www.STS.pl. Bonus powitalny jest dostępny dla wszystkich, którzy jeszcze nie są zarejestrowani na stronie bukmachera, a przy zapisywaniu się wpiszą kod promocyjnyBETONLINE„. Co bardzo ważne, hasło bonusowe może być podane jedynie na samym początku – później nie ma już takiej możliwości!

Bonus powitalny STS to również nawet 1200 PLN ekstra przy depozycie numer jeden. Im więcej gracz przelewa na konto typerskie, tym pokaźniejszą kwotę otrzymuje od bukmachera. 300 złotych premii dostaje się za 300 złotych wpłaty i tak dalej.

Jeszcze mało? W takim razie co powiecie na 20 PLN w formie zakładu bez ryzyka na STS Betgames? Dzięki niemu każdy może sprawdzić możliwości legalnych kart i nie martwić się ewentualną przegraną, o którą w debiucie na pewno znacznie łatwiej, niż później.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button