STS bez podatku

43

Legalne obstawianie meczów bez podatku? Tak, jest to jak najbardziej możliwe. Czy tego rodzaju promocje znaleźć można także w STS online? Już teraz można to sprawdzić w bardzo szybki sposób!

STS bez podatku
STS bez podatku

STS bukmacher bez podatku

To nieprawda, że coś takiego jak legalny bukmacher bez podatku nie ma prawa istnieć. Owszem, każdy kto gra zgodnie z prawem musi płacić państwu 12% od wniesionej stawki, ale jest jednocześnie prosty sposób, by sobie z tym poradzić! 😉

Jak dokładnie działa ten proces? Tutaj nie ma nic trudnego do zrozumienia. Stawiamy kupon tak, jak zwykle i płacimy tyle samo, co normalnie. Gdy jednak uda nam się poprawnie wytypować mecze, otrzymujemy wygrane powiększone o 12 czy 14 procent!

W ten sposób bukmacher działa tak, by gracz w ogóle nie odczuwał płacenia podatków. Jest to bardzo sprytne podejście, ale jednocześnie warto podkreślić, iż nie wszędzie można z czegoś takiego skorzystać.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Bukmacher legalny – większe wygrane o 14%!

STS bez podatku cieszyłby się na pewno dużym zainteresowaniem. Problem w tym, iż właśnie ten bukmacher prawie nigdy nie organizuje tego typu promocji. Nie wiadomo, czy zmieni się to w najbliższym czasie.

Zakłady bukmacherskie STS działają w Polsce od długiego czasu. Nie mogą narzekać na brak popularności, a więc wychodzi na to, iż ich oferta przypada typerom do gustu. A skoro tak jest, nie wydaje się, by miało się cokolwiek w tej materii zmieniać.

A jakie jest twoje podejście do tak zwanych bukmacherów bez podatku? Korzystasz z tego typu ofert czy raczej dajesz sobie z nimi spokój? 😉


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl