Specjalny bonus na finały NBA. Premia dla każdego typera od STS

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną z okazji spotkań finałowych NBA. Wystarczy zagrać dowolny kupon, aby podczas trwania finałów otrzymać nawet 140 PLN i to bez najmniejszego znaczenia, jak ich zakład został rozliczony.

Darmowe bonusy na finały NBA od bukmachera STS

Darmowe bonusy na finały NBA od bukmachera STS

Jak dobrze wiadomo mecze w NBA charakteryzują się wielkimi emocjami. A w szczególności starcia finałowe, gdzie to obie drużyny grał na maxa swoich możliwości. O ostateczny triumf w tych rozgrywkach powalczą ze sobą drużyny Phoenix Suns – Milwaukee Bucks.

Natomiast każdy z użytkowników może skorzystać z specjalnej oferty promocyjnej bukmachera STS, czyli „Bonus na finały NBA do 140 PLN”. Jest ona aktywna typerom wyłącznie w czasie trwania finałów NBA. Użytkownik, który chce wziąć w niej udział koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Finały NBA 2021 – bonusy dla typerów codziennie

W ramach wspomnianej oferty promocyjnej dopuszczone przez bukmachera STS są zarówno kuponu pojedyncze, ale i wielozdarzeniowe. Nie ważny, jaki kupon zostanie zagrany przez gracz to musi on spełniać następujące warunki:

  • minimum jedno zdarzenie związane z finałem NBA sezonu 2021 pomiędzy Phoenix Suns z Milwaukee Bucks
  • kurs całkowity kuponu nie mniejszy niż 1.85
  • stawka kuponu wynosić musi nie mnie niż 50 PLN
STS kod promocyjny 2021
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2021

Gracz, który spełnił powyższe warunki promocji otrzyma 20 PLN i to bez znaczenia jak zakłady sportowe zostały rozliczone. Warto jest dodać, ze łącznie w tej akcji każdy z użytkowników może otrzymać nawet 140 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej u legalnego bukmachera STS 2021:

Legalny bukmacher STS online PL oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na takie bonusy, jak:

  • 29 PLN za założenie konta bez żadnej wpłaty
  • premię równowartości dokonanego depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest fakt, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button