Real – Barcelona za darmo w STS TV – jak oglądać transmisję?

Real – Barcelona za darmo w STS TV – jak oglądać transmisję? Jak co sezon, przed nami El Clasico – najistotniejszy z punktu widzenia kibica ligi hiszpańskiej mecz, w którym zetrą się dwie jej potęgi – katalońska FC Barcelona oraz kastylijski Real Madryt. Jako że są to dwa najbardziej utytułowane kluby w historii, rywalizacja między nimi zawsze stoi na najwyższym możliwym poziomie. Przede wszystkim jednak zawsze obarczona jest ona najwyższą stawką – zwycięzca tego meczu otrzymuje bowiem nie tylko trzy dodatkowe punkty w tabeli, ale i honor oraz uznanie ze strony przeciwnika. Tutaj nikt nie chce odstawiać nogi – nie ma też mowa o kompromisach.

real - barcelona transmisja za darmo
Real – Barcelona za darmo w STS TV – jak oglądać transmisję?

Gdzie oglądać transmisję Real – Barcelona za darmo w tym sezonie? Co warto wiedzieć o samym El Clasico (a tak właściwie El Clásico) i czy będziemy mogli zobaczyć zmagania nie będąc zmuszonymi do płacenia za to? O tym powiemy więcej w naszym serwisie. 

Historia El Clasico

Historia El Clasico jest naprawdę rozległa, bo sięga 1902 roku – dokładnie wtedy został stoczony pierwszy mecz w jego ramach. W Pucharze Króla FC Barcelona wygrała wtedy z Realem Madryt 3:1. Od tego czasu miejsce miało aż 249 pojedynków między tymi dwoma zespołami. Tym bardziej emocjonujących, że oba są uznawane za reprezentantów swoich regionów – Katalonii oraz Kastylii.

Choć większość rozgrywek El Clasico ma miejsce w lidze hiszpańskiej, mianem tym określane jest każde spotkania tych klubów. W historii zdarzało się już, że w czasie jednego sezonu było ich aż pięć. Tak stało się chociażby w 2011 roku, kiedy to oba zespoły zobaczyły się dwukrotnie w lidze, raz w finale Copa del Rey i dwukrotnie w Lidze Mistrzów. Jeśli chodzi o samą atmosferę tych spotkań, ta wynika nie tylko z ich charakterystyki. W historii bowiem często podjudzały ją chociażby utarczki słowne trenerów obu zespołów (jak chociażby te pomiędzy Guardiolą a Mourinho).

El Clasico w tym sezonie odbędzie się 16 października 2022 roku na Santiago Bernabeu. Kolejna rywalizacja, na Camp Nou, zaplanowana została na 19 marca 2023 roku.

Gdzie oglądać transmisję Real – Barcelona za darmo?

Jeśli zastanawiamy się nad tym, gdzie oglądać transmisję El Clasico za darmo, z pewnością najpierw kierujemy swój wzrok na stacje telewizyjne. Tutaj jednak szybko możemy się zawieść – mecze ligi hiszpańskiej tak w sezonie 2022/23, jak i w większości pozostałych (i przynajmniej kilku nadchodzących) są bowiem emitowane na kanałach należących do grup Eleven Sports i Canal+. Choć nie ma w tym nic złego, gdyż dbają one bardzo o swoje licencje, fakt jest jeden – będziemy musieli za nie zapłacić. W sezonie 2022/23 każde El Clasico emitowane jest w obrębie kanałów obu grup – nigdy jednak nie wiadomo, czy w przyszłości się to nie zmieni, a my będziemy zmuszeni do opłacania aż dwóch abonamentów. W każdym z tych przypadków wydajemy sporo na abonament – zwłaszcza jeśli interesują nas tylko dwa mecze w sezonie.

real-barcelona za darmo
Gdzie oglądać transmisję Real – Barcelona za darmo?

Jak oglądać Real Madryt – FC Barcelona za darmo w STS TV?

W poszukiwaniu tego, gdzie oglądać Real – Barcelon za darmo na szczęście możemy się natknąć również na te miejsca, w których obejrzymy transmisję całkowicie bezpłatnie. Taką możliwość dają nam najlepsi bukmacherzy online w naszym kraju, kilku z których udało się wykupić licencję na La Liga. Co istotne, decydując się na ich usługi, zyskujemy dostęp nie tylko do El Clasico. Możemy obstawiać swoje typy na La Liga w kontekście każdego meczu – i każdy też oglądać na żywo.

Real – Barcelona: transmisja w STS TV

Świetne warunki do tego, by obejrzeć El Clasico stwarza STS, będący najpopularniejszym bukmacherem działającym w naszym kraju. Operator ten już od dawna posiada pełną licencję na transmitowanie rozgrywek La Liga. Jest zatem odpowiedzią nie tylko na pytanie, gdzie oglądać transmisję Real – Barcelona za darmo, ale też gdzie oglądać każde inne spotkanie w lidze hiszpańskiej. Wszystkie bowiem znajdują się w jego ofercie na zakłady przedmeczowe i na żywo, ale i na transmisje. STS gwarantuje najwyższą jakość transmisji, a jednocześnie ich stałą dostępność (co po ostatnich wybrykach platform streamingowych i telewizji wcale nie musi być takie oczywiste). Dostęp do transmisji mają u niego zarówno ci, którzy korzystają z jego serwisu internetowego, jak i osoby, które sięgają po jego aplikację mobilną.

Warto pamiętać, że STS udostępnia swoje transmisje za darmo, ale tylko po spełnieniu określonych warunków. Do tych zaliczyć można:

 • konieczność posiadania swojego konta – możemy je założyć za darmo, a dodatkowo z kodem promocyjnym BETONLINE otrzymamy w bonusie 100 PLN bez ryzyka! W STS rejestracja na www.STS.pl trwa zaledwie kilka minut – nie wymaga też natychmiastowego zweryfikowania konta dowodem osobistym,
 • przymus zawarcia zakładu bukmacherskiego – transmisje są odblokowywane dopiero wtedy, gdy zawrzemy zakład bukmacherski. Nie ma przy tym znaczenia, jaka będzie jego stawka (może to być nawet złotówka), czy też czego będzie on dotyczył. Pamiętajmy, że z pierwszą wpłatą i pierwszym zakładem jest powiązany bonus powitalny, a wpisać też możemy w STS kod promocyjny BETONLINE. Zagrany za środki z tych promocji zakład również odblokowuje dostęp do transmisji.

Po spełnieniu wyżej wspomnianych wymagań, bukmacher da nam dostęp do wszystkich transmisji oferowanych przez siebie na dokładnie 24 godziny. Oznacza to, że całą dobę będziemy mogli oglądać każde z setek spotkań znajdujących się w usłudze STS TV (a to nie tylko liga hiszpańska, ale i wiele innych rozgrywek, nie tylko z obrębu piłki nożnej). Po upłynięciu tego czasu będziemy musieli zawrzeć kolejny zakład – oczywiście wtedy, gdy będziemy chcieli po raz kolejny coś obejrzeć.

Pamiętajmy, że stawka naszego zakładu może być dowolna, co oznacza, że mimo konieczności zawarcia go i tak opłaci nam się sięgnąć po STS zamiast po telewizję abonamentową. Zwłaszcza że nasz zakład zawsze może okazać się zwycięski. Rejestracja z kodem BETONLINE na www.STS.pl.

sts nowe bonusy na start
Nowa oferta bonusów z kodem promocyjnym BETONLINE

Real – Barcelona: transmisja w Fortuna TV

STS nie jest jedynym bukmacherem, u którego możemy oglądać darmowe transmisje meczów. Jeśli więc zastanawiamy się, gdzie oglądać El Clasico, możemy zwrócić uwagę również na to, co oferuje Fortuna – jego główna konkurentka. Jej oferta jest naprawdę ciekawa i zdecydowanie interesująca. Buk ten posiada oczywiście pełną licencję na ligę hiszpańską – obejrzymy więc u niego El Clasico, ale i wszystkie inne spotkania (nie tylko Realu Madryt i FC Barcelony). Co istotne, transmisje oferuje już od wielu lat – to z kolei pozwoliło jej dojść w tym do perfekcji. Transmisje są zatem najwyższej możliwej jakości, prezentowane są bez żadnych opóźnień (wydarzenia pokazywane w telewizji często pojawiają się dopiero po jakimś czasie), ale też dostępne nie tylko w serwisie głównym Fortuny, ale też w jego aplikacji mobilnej – z dowolnego miejsca w Polsce.

Jeżeli chodzi o wymagania względem użytkowników, którzy chcą sięgnąć po darmowe transmisje w Fortunie, te są znacznie bardziej przystępne, niż w przypadku jej głównego rywala. W jej przypadku trzeba jedynie:

 • posiadać zarejestrowane konto – w Fortuna rejestracja na stronie www.eFortuna.pl to kwestia zaledwie kilku minut – zalogowanie się na własne konto to wymóg absolutnie podstawowy. Koniecznie wykorzystajmy moment zakładania konta do maksimum – w Fortuna kod promocyjny BETONLINE wpiszemy właśnie w czasie zakładania konta. Wtedy też musimy wyrazić chęć na skorzystanie z bonusu powitalnego,
 • zasilić je dowolną kwotą – jej wartość nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Pamiętajmy jednak, że bonus powitalny jest powiązany właśnie z nią. Warto więc zadbać, by była odpowiednio wysoka, by wykorzystać go do maksimum.

U bukmachera Fortuna posiadanie dodatniego salda uprawnia nas do sięgania po każdą transmisję udostępniane w ramach Fortuna TV. Wystarczy więc, że na naszym koncie nie będzie zera, a wszystkie transmisje będą stały przed nami otworem. Bez żadnego ograniczenia czasowego i bez konieczności zawierania jakichkolwiek zakładów. Oczywiście Fortuna TV to również wiele innych transmisji, nie tylko tych obracających się wokół piłki nożnej. Warto mieć to na uwadze, jeśli zastanawia się nie tylko nad tym, gdzie oglądać Real – Barcelona za darmo. Rejestracja w Fortunie z kodem BETONLINE na stronie www.eFortuna.pl.

fortuna kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu z kodem BETONLINE

Wyniki ostatnich El Clasico

Wiedząc już, gdzie oglądać El Clasico Real – Barcelona za darmo, więc teraz powinniśmy zapoznać się z przebiegiem ostatnich rozgrywek tego typu. Zwłaszcza jeśli planujemy również obstawiać własne typy bukmacherskie na nie – a okazję będziemy mieli ku temu świetną, jeśli tylko postawimy na oglądanie za darmo u polskich bukmacherów. Poniżej prezentujemy wyniki ostatnich El Clasico, wraz ze wskazaniem kolejek, w jakich rozgrywały się mecze.

 • 2010/11 – 13. kolejka –  FC Barcelona – Real Madryt (5:0); 32. kolejka – Real Madryt – FC Barcelona (1:1).
 • 2011/12 – 16. kolejka –  Real Madryt – FC Barcelona (1:3); 35. kolejka – FC Barcelona – Real Madryt (1:2).
 • 2012/13 – 7. kolejka –  FC Barcelona – Real Madryt (1:2); 26. kolejka – Real Madryt – FC Barcelona (2:1).
 • 2013/14 – 10. kolejka –  FC Barcelona – Real Madryt (2:1); 29. kolejka – Real Madryt FC Barcelona (3:4).
 • 2014/15 – 9. kolejka – Real Madryt – FC Barcelona (3:1); 28. kolejka –  FC Barcelona – Real Madryt (2:1).
 • 2015/16 – 12. kolejka – Real Madryt – FC Barcelona (0:4); 31. kolejka – FC Barcelona – Real Madryt (1:2).
 • 2016/17 – 14. kolejka –  FC Barcelona – Real Madryt (1:1); 33. kolejka – Real Madryt FC Barcelona (2:3).
 • 2017/18 – 17. kolejka – Real Madryt – FC Barcelona (0:3); 36. kolejka –  FC Barcelona – Real Madryt (2:2).
 • 2018/19 – 10. kolejka –  FC Barcelona – Real Madryt (5:1); 26. kolejka – Real Madryt – FC Barcelona (0:1).
 • 2019/20 – 13. kolejka –  FC Barcelona – Real Madryt (0:0); 32. kolejka – Real Madryt – FC Barcelona (2:0).
 • 2020/21 – 7. kolejka –  FC Barcelona – Real Madryt (1:3); 30. kolejka – Real Madryt – FC Barcelona (2:1).
 • 2021/22 – 10. kolejka –  FC Barcelona – Real Madryt (1:2); 29. kolejka – Real Madryt – FC Barcelona (0:4).

Patrząc na powyższą rozpiskę szybko można zrozumieć, że większość El Clasico to zacięta rywalizacja, w której bramki padają zwykle po obu stronach. Zwykle jest też ich dość dużo. Spory wpływ na nią ma jednak aktualna pozycja obu zespołów w tabeli ligowej – przypominamy bowiem, że w ostatnich sezonach FC Barcelona przeżywała spory kryzys, przegrywając również ze znacznie gorszymi przeciwnikami. Decydując się na to, by obstawiać swoje typy na La Liga i wiedząc, gdzie oglądać Real – Barcelona za darmo w tym sezonie musimy mieć świadomość olbrzymich wzmocnień, jakie poczyniła Barca (z Robertem Lewandowskim na czele) i wysokich celów, jakie zaczęła ona przed sobą stawiać.

5 / 5. Ocen: 11

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button