Punkty STS. Godziny otwarcia 15 sierpnia. Jak czynny jest bukmacher?

15 sierpnia mamy święto narodowe, a to oznacza, że punkty stacjonarne STS funkcjonują inaczej, niż w normalny czwartek. Do której czynny jest bukmacher?

Punkty STS. Godziny otwarcia 15 sierpnia. Jak czynny jest bukmacher?
Punkty STS. Godziny otwarcia 15 sierpnia. Jak czynny jest bukmacher?

STS w dniu 15 sierpnia. Czynny czy nie?

Święta z czerwoną kartką to nie tylko problem dla tych, którzy chcą zrobić mniejsze lub większe zakupy. Typerzy obstawiający wydarzenia sportowe w takie dni także mają twardy orzech do zgryzienia.

Czy punkty stacjonarne STS 15 sierpnia są czynne? Jak najbardziej, ale godziny otwarcia są inne, niż w normalny czwartek. I chociaż tego dnia rozgrywane będą spotkania w ramach Ligi Europy, nie ma co liczyć na taryfę ulgową od buka!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Godziny pracy bukmacherów mogą różnić się nieco w różnych punktach, ale raczej są to wyjątki jeśli chodzi o STS. Nie spodziewamy się, by wielu zarządców lokali postanowiło coś zmieniać w ogólnym zarządzeniu.

Godziny otwarcia STS w długi weekend. Sierpień 2019

Obstawianie w STS w dniu 15 sierpnia może być dla niektórych nieco kłopotliwe, ale wcale nie będzie niemożliwe. Oddziały w całej Polsce startują o godzinie 9.00 i czynne będą do 18.00! Oczywiście, przy najbliższej wizycie w ulubionej miejscówce dobrze jest się upewnić, jakie ma ona plany na sierpniowy długi weekend. Na pewno największe punkty stacjonarne bukmachera STS będą również otwarte.

STS w 15 sierpnia: Otwarcie o 9, zamknięcie o 18! ⏰

Kto przegapił obstawianie ważnego kuponu? Dobra wiadomość – STS online to bukmacher czynny przez całe dnie i noce. Aby grać w internecie wystarczy kilka chwil na założenie darmowego konta! To nie wszystko, każdy nowy gracz STS otrzyma za darmo bonus bez wpłaty własnej!

sts kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Na start każdy nowy gracz STS może z kodem promocyjnym „BETONLINE” odebrać 29 PLN bez depozytu na typowanie! A przy pierwszej wpłacie czeka do 1200 PLN premii ekstra!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button