Puchar Świata Wisła 2019. Bezpieczne 10 PLN na skoki narciarskie w STS!

Bukmacher STS ma dla graczy bezpieczne 10 PLN na pierwszy w tym sezonie indywidualny konkurs skoków narciarskich! W jaki sposób z bonusem rozpocząć nowy Puchar Świata?

Puchar Świata Wisła 2019. Bezpieczne 10 PLN na skoki narciarskie w STS!
Puchar Świata Wisła 2019. Bezpieczne 10 PLN na skoki narciarskie w STS!

Skoki narciarskie w Wiśle. Bonus od STS!

W weekend 23-24 listopada odbędą się pierwsze dwa konkury oficjalne Pucharu Świata, z czego jeden indywidualny. Jak co roku w ostatnim czasie, zawody rozegrane zostaną w Wiśle, a skoczkowie po raz pierwszy w sezonie będą rywalizować w konkursie drużynowym.

Bukmacher STS przygotował bezpieczny kupon 10 PLN dla każdego, kto chce sprawdzić się w obstawianiu skoków. Zakłady na skoki narciarskie już są dostępne w ofercie tej marki, a graczowi pozostaje wybrać faworyta!

Kto zwycięży w niedzielnym konkursie i tym samym otrzyma pierwsze 100 punktów do klasyfikacji generalnej PŚ? W tych zawodach może wydarzyć się niemal wszystko. I właśnie dlatego zwrot od STS może być dla wielu prawdziwym wybawieniem!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

10 PLN od STS – jak zgarnąć?

W ramach najnowszej promocji STS do zgarnięcia jest 10 PLN w przypadku nietrafionego typu na zwycięzcę indywidualnego konkursu skoków narciarskich w Wiśle 2019. Warunki do spełnienia są niezwykle proste:

  • Stawka dokładnie 21 PLN
  • Tylko kupon SOLO!
  • Typ na zwycięzcę konkursu PŚ Wisła 2019 w niedzielę!
  • Brak wygranej = zwrot 10 PLN!

STS przyznaje dodatkowe środki automatycznie. Gracz nie musi się w żaden sposób po nie zgłaszać ani udowadniać, że spełnił niezbędne kryteria. Oferta obowiązuje tylko do startu niedzielnego konkursu na skoczni im. Adam Małysza!

Wisła 2019. Puchar Świata w skokach z premią od STS!

Konto umożliwiające obstawianie skoków narciarskich można założyć nawet bez weryfikacji danych na stronie www.STS.pl. Na ten moment aktualny kod promocyjny brzmi „BETONLINE„, a nowi gracze mogą liczyć 29 PLN bez depozytu już na samym starcie!

I to jeszcze nie wszystko! Przy rejestracji konta w STS dostępny jest bonus za depozyt, który może wynieść nawet 1200 PLN! Wszystkie środki można wykorzystać na obstawianie dowolnych sportów (i nie tylko, bo jest jeszcze – na przykład – poker STS) w tym skoków!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button