Puchar Świata w Wiśle 2020: Pewne 50 PLN od bukmachera STS

Czas na rozpoczęcie sezonu w skokach narciarskich. Podczas obecnego weekendu są rozgrywane zawody w Wiśle. Na tą okazję bukmacher STS online przygotował specjalną ofertę promocyjną, w której gracze mogą liczyć na bezpieczny zakład.

Puchar Świata w Wiśle 2020 bonusy bukmacherskie

Puchar Świata w Wiśle 2020 bonusy bukmacherskie

Regulamin oferty promocyjnej „Pewny zakład na skoki narciarskie” jest bardzo prosty. Wystarczy zagrać dowolny kupon, aby w przypadku przegranej otrzymać 50 PLN.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Jednak warto jest mieć na uwadze, że ta oferta dostępna jest do 22 listopada do godziny 23:59.

Pewne 50 PLN na Puchar Świata w Wiśle

Bukmacher STS w ramach wspomnianej oferty promocyjnej kwalifikuje zakłady SOLO i AKO, na których koniecznie musi znajdować się co najmniej jeden typ z oferty na skoki narciarskie w Wiśle.

Na uwadze warto jest mieć, że zdarzenie może pochodzić z oferty przedmeczowej, bądź na żywo. Dodać jest warto, że kurs całkowity zakładu nie może być mniejszy niż 1.85.

STS kod promocyjny 2020
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2021

Twój zakład okazał się wygrany? To super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot 50% stawki. Maksymalna kwota, jaka może trafić na konto typera to 50 PLN.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie bez wpłaty w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferuje wszystkim swoim typerom na start limitowaną ofertę promocyjną, w której to można otrzymać extra premię o wartości 1229 PLN.

Dokładnie mówiąc w skład pakietu powitalnego wchodzą:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • premię równowartości do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne wszystkim użytkownikom tylko wtedy, gdy gracze wpiszą hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest wiedzieć, że jest to jedyna możliwość na wpisanie tego kodu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button