Promocje bukmachera STS na KSW 51

Już w sobotę 9 listopada odbędzie się Gala KSW 51 podczas, to której dojdzie do takich walk jak chociażby Mańkowski vs Bakocević, Pudzianowski vs Jun czy też Raćić vs Stasiak. Z tej okazji bukmacher STS przygotował dwie ciekawy promocje swoim graczom: voucher o wartości 40 PLN i bezpieczny zakład.

Voucher 40 PLN i Bezpieczny Zakład na KSW 51 od bukmachera STS

Voucher 40 PLN i Bezpieczny Zakład na KSW 51 od bukmachera STS

Z tych ofert może skorzystać każdy użytkownik, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty. Tak wiele ciekawych promocji jednocześnie już od dawna nie było w zakłaądach STS.

Bukmacher STS darmowy voucher 40 PLN na KSW 51

Legalny bukmacher STS oferuje swoim graczom darmowy voucher. Wystarczy pobrać najnowsza aplikację mobilną bukmachera STS do dnia 09.11.2019 do godz. 23:59.

Aplikację można pobrać ze strony www.sts.pl, a następnie ją zainstalować. Ten proces nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu.

Następnie trzeba wyrazić chęć odebrania vouchera. Tą czynność należy wykonać poprzez zalogowanie się do aplikacji mobilnej, a następnie zaakceptować voucher o wartości 40 PLN w bocznym menu „Bonusy i akcje”.

To sprawi, że bonus o wartości 40 PLN znajdzie się na koncie gracza i to bez dokonania żadnej wpłąty.

bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS

Bezpieczny zakład na KSW 51 od bukmachera STS

Bukmacher STS oferuje swoim graczom darmowy bezpieczny zakład na KSW 51. Podczas tej gali dojdzie do takich starć jak chociażby: Mańkowski vs Bakocević, Pudzianowski vs Jun czy też Raćić vs Stasiak.

W tej akcji kwalifikuje się jedynie kupon AKO na którym muszą znaleźc się dokładnie trzy zdarzenia, a wszystkie typy muszą pochodzić z KSW 51. Warto jest wiedzieć, że kurs każdego typu musi wynieść co najmniej 1.50.

Stawka kuponu promocyjnego to 21 PLN, ale z akcji wykluczone są automatycznie kupony zagrane za środki bonusowe.

Gracz, który zagrał kupon, który spełnia powyższe warunki promocji i został on rozliczony jako wygrany to super! Cała wygrana znajdzie się a koncie gracza. W przypadku przegranej bukmacher STS przyzna darmowy freebet o wartości 10 PLN.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera STS

Bukmacher STS oferuje nowym swoim graczom już na start darmowy freebet o wartości 29 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty!

Użytkownik, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na bonus jego równowartości, aż do 1200 PLN.

Chcąc skorzystać z tego pakietu powitalnego koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button