Promocja na Mistrzostwa Świata U21 u bukmachera STS. Pula Nagród 21 000 PLN.

W sobotę zakończyły się Mistrzostwa Świata U20, natomiast w niedzielę 16 czerwca rozpoczynają się zmagania Mistrzostw Europy 2020. Podczas tej imprezy będziemy mogli obserwować Polaków. Z okazji tej imprezy bukmacher STS przewidział promocję z łączną pulą 21 000 PLN. Wystarczy wytypować poprawnie jeden wynik spotkania, aby otrzymać bonus.

Darmowa gotówka do wygrania u bukmachera STS.

Darmowa gotówka do wygrania u bukmachera STS.

Ta promocja skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera STS, a także wcześniej dokonali co najmniej jednego depozytu.

Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Wystarczy zagrać kupon pojedynczy, na którym będzie znajdował się jedynie zakład na dokładny wynik dowolnego pojedynku fazy grupowej Mistrzostw Europy U21.

Stawka kuponu musi wynieść co najmniej 10 PLN. Lecz kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej promocji.

sts kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Warto jest pamiętać, że każdy gracz może oddać maksymalnie piętnaście kuponów w tej akcji.

Z promocji są wykluczone zakłady z Hitu Dnia i Superoferty.

Pula nagród to 21 000 PLN. Zostanie podzielona po równo na wszystkie kupony, które spełniają te warunki promocji. Bukmacher przyzna bonus na konto gracza bądź ten Kartę Klubu STS.

Bonus za rejestrację bez wpłaty

Bukmacher STS posiada największy bonus bez wpłaty nowym graczom – 29 PLN. Wystarczy, że użytkownik podczas rejestracji w polu kod promocyjny wpisze BETONLINE, a zamian trafi na jego konto bonus bez depozytu.

Dodatkowo ten operator zwiększa pierwszy depozyt Wystarczy dokonać pierwszy wpłaty, aby otrzymać jej równowartość. Maksymalnie można otrzymać 1000 PLN. Przykładowo typer dokona wpłaty za 800 PLN, drugi tyle dostanie w formie bonusów w pełni do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button