Promocja dla aktywnych typerów od STS. Gratis jeden kupon!

Bukmacher STS oferuje swoim graczom nową promocją. Wystarczy zagrać cztery kupony, aby liczyć na darmowy bonus i to bez znaczenia jak zostaną rozliczone.

Bonus dla aktywnych graczy od bukmachera STS

Bonus dla aktywnych graczy od bukmachera STS

Ta akcja skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera STS, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty. Chcąc skorzystać z tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Należy pamiętać, że promocja trwa od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59 i tak od odwołania, a jest to jeden okres rozliczeniowy. I na jednym takim etapie gracz musi zagrać cztery kupony, które muszą w dodatku zostać rozliczone.

Bukmacher STS wymaga, żeby gracz zawarł w ramach tej promocji minimum jeden kupon:

  • mający zdarzenia z oferty LIVE
  • zagrany z aplikacji mobilnej

Istotne w tym wszystkim jest to, że stawka kupnu musi wynosić równo 11 PLN, zaś kurs każdego kuponu nie może być mniejszy niż 1.85.

sts kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Z tej akcji wykluczone są kupony:

  • z wykorzystaną opcją cashout
  • na których znajduje się: bezpieczny zakład, maxikombi, superoferta lub hit dnia

Trzeba pamiętać, że kurs każdego kuponu musi wynieść co najmniej 1.85.

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji może liczyć na darmowy bonus w wysokości 11 PLN i to niezależenie od rozliczenia kuponów, czy będą one wygrane czy przegrane. Bonus znajdzie się na koncie gracza maksymalnie do pięciu dni od zakończenia etapu.

Bukmacher co tydzień może walczyć o jeden bonus!

Bonus za rejestrację bez depozytu od bukmachera STS:

Bukmacher STS nowym graczom oferuje darmowy bonus bez dokonania depozytu.

Chcąc otrzymać darmowe środki należy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że na koncie gracza znajdzie się bonus o wartości 29 PLN.

Natomiast gracz, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na darmowy bonus równowartości wpłaty, np. gracz wpłacił 800 PLN druga taka sama kwota znajdzie się na koncie gracza jedynie w formie środków bonusowych. Maksymalnie można otrzymać 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button