Profesjonalne typy bukmacherskie

Gdzie dostępne są profesjonalne typy bukmacherskie i w jaki sposób z nich korzystać? Dostęp do pewniaków to ważna rzecz dla każdego typera, ale przede wszystkim liczy się regularne wygrywanie!

Profesjonalne typy bukmacherskie
Profesjonalne typy bukmacherskie

Skuteczne obstawianie meczów u bukmachera

Skuteczne obstawianie meczów – bez względu na to o jakim sporcie mówimy – nie jest czymś, do czego da się dojść samemu w ciągu jednego czy dwóch dni spędzonych z bukmacherką. Wiele osób idzie drogą na skróty i wybiera profesjonalne typy bukmacherskie. Czy to rzeczywiście najlepszy wybór z możliwych? Zapytań na ten temat jest na tyle dużo, że nie mogliśmy całkowicie tego zignorować. 

Przygotowany przez nas materiał nie powinien być traktowany jako jedyny wyznacznik tego, jak powinno się obstawiać. Zawsze trzeba pamiętać o tym, że dla każdego typowanie jest czymś innym (jedni grają tylko dla rozrywki, a inni starają się dorobić do wypłaty), a co za tym idzie wszyscy mają nieco inną strategię typowania oraz radzenia sobie z wyszukiwaniem możliwie najlepszych typów. 

STS kod promocyjny 2020
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2020

Typy bukmacherskie – jak odróżnić te dobre od słabych?

Czym są profesjonalne typy bukmacherskie? Mimo że pierwotnie było to określenie o dość wąskim pojęciu, obecnie sprawa ma się zupełnie inaczej. W głównej mierze chodzi jednak o to, by konkretne pewniaki pochodziły od osób doświadczonych typersko, które dość regularnie zarabiają na zakładach online. 

Niestety, w dzisiejszym świecie na wszystkich nieprzygotowanych amatorów we wszystkich dziedzinach czyha mnóstwo pułapek. Właśnie dlatego przygotowaliśmy materiał, w którym zajmujemy się szeroko pojętymi typami bukmacherskimi oraz piszemy o wszystkim, co trzeba o nich wiedzieć. Możecie być przekonani, że nie pominiemy żadnej istotnej kwestii. 

Czy gotowe typy bukmacherskie to droga do sukcesu?

Czy gotowe typy bukmacherskie z internetu to dobre rozwiązanie dla wszystkich? Niekoniecznie, ale mamy w tym przypadku pewien paradoks: z jednej strony nie powinni za bardzo posiłkować się nimi początkujący, z drugiej – doświadczeni prawie w ogóle nie zawracają sobie nimi głowy. Co w takiej sytuacji? Rozwiązań jest sporo, ale to każdy we własnym zakresie musi wybrać takie, które jest dla niego najodpowiedniejsze. 

Profesjonalne typy bukmacherskie to gotowiec, który dla „świeżych” typerów wydaje się gwarantem sukcesu. Co za tym idzie – takie osoby w ogóle nie analizują tego, jakie zdarzenia obstawiają. Oczywiście, typy często poparte są analizami, ale przecież trzeba je jakoś zweryfikować, nie mówiąc już o tym, że nie wszyscy patrzą na mecz zawsze w ten sam sposób. 

STS duża wygrana
STS duża wygrana

Jeżeli dopiero rozpoczynacie przygodę z bukmacherką, jak najbardziej powinniście sprawdzać to, co obstawiają inni, bardziej zaprawieni w bonu. Nie można jednak nastawiać się na pewny zysk i zero wysiłku – to droga nie do regularnego zarabiania, a (prędzej czy później) straty pieniędzy.

Typy bukmacherskie dla początkujących

W bukmacherce analiza aspektów sportowych i nie tylko jest niezwykle istotna. To na niej opiera się sukces wielu dobrze prosperujących typerów. Żeby jednak zacząć dostrzegać w liczbach pewne zależności i umieć je wykorzystywać, potrzeba czasu i cierpliwości. A trudno jest, by te wymagania spełniły gotowe typy bukmacherskie z internetu. 

Każdy początkujący musi zdać sobie sprawę, że tylko od niego zależy to, czy zacznie wygrywać, czy nie. Wgląd w typy innych potrafi nauczyć pewnego myślenia oraz weryfikowania własnych spostrzeżeń, ale nie można na nich opierać swoich bukmacherskich planów na przyszłość. 

Nikt nie mówi, że wygrywanie z typami z sieci nie jest możliwe. Problem w tym, iż opieranie się tylko na nich to pułapka, która może doprowadzić do tego, że zbyt mocno uwierzymy w „nadprzyrodzoną moc” internetowych typerów. A przecież nawet najlepsi z najlepszych mają dostęp dokładnie do tych samych narzędzi, co my. Skończymy się już czasy, gdy tylko dla wybranych były wygodne programy do sprawdzania statystyk. Obecnie wszystko jest łatwo dostępne w internecie.

Analiza drogą do sukcesu!
Analiza drogą do sukcesu!

Jeżeli chcemy koniecznie posiłkować się typami innych, starajmy się za bardzo nie czytać ich analiz, a samemu sprawdzać konkretne propozycje meczowe. Ktoś proponuje mecz dwóch średniaków w 2. lidze argentyńskiej? Sam spróbuj ocenić, co być zagrał w tym przypadku, a potem sprawdź, jak to się ma do propozycji jakiegoś profesjonalisty. 

Kim jest profesjonalny gracz bukmacherski?

Tak jak już pisaliśmy, profesjonalny gracz bukmacherski to, ściśle mówiąc, ten, który utrzymuje się z obstawiania. Takich osób jest w Polsce niekoniecznie tak wiele, jak mogłoby się wydawać. Pamiętajmy jednak, że jest dużo graczy zarabiających sporo i tym samym oszczędzających na nowy samochód, remont domu czy wymarzone wakacje. 

Internet ma swoje zalety, ale też i wady. Na pewno każdy z was doskonale zdaje sobie z tego sprawę i szczególnie nikogo nie trzeba do tego twierdzenia przekonywać. W przypadku profesjonalnych typów ma to ogromne znaczenie. W końcu w XXI wieku każdy z nas może ogłosić się profesjonalnym typerem, który dziennie potrafi zarobić miesięczną pensję przeciętnego Polaka. Nikomu wierzyć w to nie zabronimy, ale przestrzegamy przed tego typu osobami – jesteśmy przekonani, że wszyscy z nich to oszuści! 

Nie wszedł ci pierwszy kupon? Na www.Betclic.pl z kodem KOD550 zwrot do 550 złotych w razie przegranej!

Każdy powinien zadać sobie proste pytanie – czy zarabiając 2 lub 3 tysiące dziennie zależałoby mu na tym, by inni odkryli jego sposób na szybkie powiększenie salda na koncie bankowym? Oczywiście, że nie! Im szybciej uświadomimy sobie tego typu rzeczy, tym lepiej dla nas i dla naszego portfela. 

Płatne typy bukmacherskie

Wygrany kupon STS
Wygrany kupon STS

Naturalnym krokiem dotarliśmy do czegoś, co przedstawiane jest w sieci jako płatne profesjonalne typy bukmacherskie. Często proponowane są one na stronach mających wyglądać jak coś stworzonego dla VIP-ów. Autorzy portali z pewniakami za pieniądze oferują kilka rodzajów członkostwa w „elitarnym” klubie. Im wyższy status naszego konta, czyli im więcej pieniędzy zapłacimy, tym lepsze typy mamy otrzymać. To jednak tylko teoria, a praktyka wygląda zupełnie inaczej. 

Profesjonaliści nie są nastawieni na zysk za podawanie swoich typów. Osoby, które rzeczywiście regularnie wygrywają u bukmachera, bardzo często w sieci zamieszczają typy za darmo i robią to pod niepozornym pseudonimem. Możecie wierzyć lub nie, ale takich graczy w polskiej sieci nie brakuje. 

Nikomu nie wolno jednak wierzyć na słowo, dlatego nie wybierajcie do obstawiania miejsc, w których nie ma dostępu do statystyk albo chociażby wglądu w historię zamieszczanych typów. Patrzcie też zawsze na to, czy na danej stronie można zamieszczać komentarze, czy też nie, ale dziwnym trafem kilka pod różnymi wpisami jest i wszystkie są w stu procentach pozytywne. 

Typy bukmacherskie VIP

Nikt nikomu z was nie zabroni wydawać pieniędzy na typy bukmacherskie VIP oraz inne tego typu „cuda na kiju”. Problem w tym, że to łatwa droga do stracenia pieniędzy na coś, co można mieć za darmo, a przy tym uczy skutecznego obstawiania. 

Betonline - najbardziej znany polski serwis z darmowymi typami
Betonline – najbardziej znany polski serwis z darmowymi typami

Jeżeli macie już za sobą przynajmniej kilka miesięcy intensywnego obstawiania, prawdopodobnie w ogóle nie bierzecie pod uwagę obstawiania pewniaków z sieci. Oglądacie je, czytacie, ale ostatecznie sami wszystko analizujecie i podejmujecie w stu procentach własne decyzje. Do takich wniosków każdy w końcu dochodzi. Po co jednak robić to dopiero wtedy, gdy zauważymy, iż nasz budżet domowy wcale się nie powiększa, a jest wręcz na odwrót? 

„Profesjonaliści” z internetu mają to do siebie, że często zamieszczają kilka typów, z których większość posiada bardzo niskie kursy. Wchodząc na stronę tego konkretnego gracza, widzimy przewagę zieleni i wydaje nam się, że złapaliśmy Boga za nogi. Rzeczywistość wygląda jednak tak, iż wpisy często są edytowane po fakcie, natomiast proponowane typy wyglądają na bardzo wyszukane, a tak naprawdę dodawane są na chybił trafił albo po prostu metodą „im niższy kurs, tym większa szansa na trafienie”. 

Zwracajcie też uwagę na to, jakie kursy wpisywane są przez autorów konkretnych typów. Jesteśmy przekonani, że szybko natraficie na takich, którzy bardzo podwyższają notowania, by ich typy wydawały się opłacalne. Gdy jednak wytkniecie błąd, albo zostaniecie zbanowani, albo dowiecie się, że „wiele osób postawiło ten typ i dlatego kurs sukcesywnie spada”.

Gdzie obstawiać profesjonalne typy bukmacherskie?

Mamy nadzieję, że przynajmniej kilka przygotowanych przez nas porad pomoże wam w odkryciu tego, co tak naprawdę jest wam potrzebne do obstawiania. Pamiętajcie, by korzystać tylko ze sprawdzonych źródeł (np. Najbardziej znane forum bukmacherskie w Polsce, czyli Betonline) i nigdy nie wierzyć na słowo nawet tym, którzy uważają się za najlepszych z możliwych. 

Dobrym sposobem na zweryfikowanie typów z internetu są bonusy bez ryzyka, które można znaleźć u polskich bukmacherów. Jest przynajmniej kilku takich, gdzie pierwszy błąd jest wybaczany, a gracz otrzymuje pełny zwrot zagranej stawki. Warto wspomnieć też o bonusach bez depozytu, czyli ulubieńcach wszystkich obstawiających. 

A jakie są twoje typy dnia?
A jakie są twoje typy dnia?

Bukmacher STS daje bonus bez depozytu

Najpopularniejszym bonusem na start w Polsce jest ten dostępny dla nowych graczy na www.STS.pl. Jeżeli wpiszemy przy rejestracji kod promocyjny BETONLINE, otrzymamy na start 29 PLN bez depozytu na obstawianie. Premia jest przyznawana jako darmowy zakład, który można wykorzystać na obstawianie dowolnej dyscypliny z oferty bukmachera. 

Decydując się na pierwszy depozyt dostajemy kolejne pieniądze na obstawianie. STS przyznaje bonus 100% do 1200 PLN przy przelewie numer jeden, czyli im więcej deponujemy – tym więcej dostajemy! 1200 PLN wpłaty to 1200 PLN bonusu, 200 to 200 i tak dalej, i tak dalej. 

Wpłata własnych pieniędzy daje nam możliwość obstawiania meczów, ale i nie tylko, bo w STS dostępne są też Betgames, czyli legalne karty przez internet. W ich przypadku każdy nowy gracz otrzymuje 20 PLN jako zakład bez ryzyka. W razie przegranej jest zwrot 100% stawki! 

Fortuna, Betfan i Betclic – na start granie bez ryzyka!

Niezwykle dobrze znany wśród typerów bonus powitalny znaleźć też można na stronie www.eFortuna.pl. W tym przypadku również do wykorzystania jest kod promocyjny BETONLINE, a przygotowane prezenty to okazja do zdobycia wielu pieniędzy na grę: 

  • 20 PLN od razu po rejestracji
  • Bonus 100% do 1000 PLN przy wpłacie numer jeden
  • 100 PLN jako zakład bez ryzyka, czyli ubezpieczenie na wypadek przegranej 

Wszystkie dodatkowe pieniądze przyznawane są automatycznie. Zadanie gracza polega tylko i wyłącznie na obstawianiu. Nawet jeśli nie mamy dużego albo żadnego doświadczenia z bukmacherką, nie powinniśmy mieć problemu z tym, by otrzymać eFortuna bonus na start

Gdzie jeszcze można zagrać na początku, nie martwiąc się o stratę własnych pieniędzy? Oto dwie inne propozycje: 

  • www.Betfan.pl – rejestracja z kodem BETONLINE daje 100 PLN jako zakład bez ryzyka (bez obrotu), a do tego do 3000 PLN przy wpłacaniu pieniędzy!
  • www.Betclic.pl – każdy nowy gracz z kodem promocyjnym KOD550 otrzymuje prawo zwrotu od przegranej nawet do kwoty 550 złotych! 

Każdego bukmachera można wypróbować i dać mu szansę. Tylko od nas zależy, jaka oferta najbardziej przypadnie nam do gustu. Jak widać, jest w czym wybierać! :)


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button