Piłkarski typer u bukmachera STS. Pula nagród 10 000 PLN

Podczas najbliższego weekendu zostaną rozegrane dwa hity w piłce nożnej, tj. Bayern vs Borussia Dortmund oraz Liverpool vs Manchester City. Z tej okazji bukmacher STS przygotował promocją swoim graczom z pulą nagród 10 000 PLN.

STS bonusy dla graczy z nagrodami. Pula nagród 10 000 PLN

STS bonusy dla graczy z nagrodami. Pula nagród 10 000 PLN

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera STS, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Z tej promocji można skorzystać do 9 listopada do godz. 18:00. Gracz swojego udziału w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

W ramach tej promocji kwalifikują się jedynie kupony AKO, na których będą znajdować się wyłącznie dwa zdarzenia. Bukmacher STS wymaga, żeby na zagranym kuponie były typy z oferty przedmeczowej na pojedynki Bayern vs Borussia Dortmund oraz Liverpool vs Manchester City.

Należy jednak pamiętać, że gracz może oddać tylko typy „1 x 2”, czyli wygrana gospodarzy/gości lub remis.

Stawka kuponu musi wnieść dokładnie 21 PLN, ale z akcji są wkluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Pula nagród w tej promocji wynosi 10 000 PLN. Ta kwota zostanie podzielona pomiędzy tymi graczami, którzy zagrali kupon spełniający powyższe arki oraz został on rozliczony jako wygrany.

bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS

Darmowy kod promocyjny u bukmachera STS

Bukmacher STS oferuje dla nowych graczy najnowszy pakiet powitalny, gdzie to można otrzymać freebet o wartości 29 PLN bez wpłaty własnej oraz bonus równowartości depozytu, aż do 1200 PLN.

Gracz, który chce liczyć na darmowe środki musi koniecznie wpisać kod promocyjny BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że wspomniany bukmacher dokona aktywacji pakietu powitalnego.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button