Pewne 100 PLN od bukmachera STS na mecz Barcelona – Real Madryt

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom przygotował bukmacher STS na pojedynek derbowy Gran Derbi, w którym typerzy mogą liczyć na pewne nawet 100 PLN w ramach promocji „Bonus od depozytu”.

El Clascio 2020: Pewne 100 PLN dla graczy

El Clascio 2020: Pewne 100 PLN dla graczy

Owszem obecna dyspozycja zarówno Barcelony, ale i Realu Madryt pozostawia wiele do życzenia. Obie ekipy nie grają na takim poziomie na pewno co każdy od nich, by się spodziewał. Jednak pomimo wszystko konfrontacje pomiędzy tymi zespołami zawsze rządzą się swoimi prawami.

Bukmacher STS wychodzi swoim graczom na przeciw i oferuje limitowaną ofertę promocyjną „Bonus od depozytu”. Wystarczy spełnić dwa proste warunki regulaminu, aby otrzymać dodatkowe środki. Chcesz wziąć udział w tej ofercie? Jeśli tak, to musisz koniecznie się do tej akcji zapisać na stronie www.STS.pl, a dokonać tego można najpóźniej do 24 października do godziny 16:00.

Darmowy bonus do 100 PLN na El Clasico!

Krok pierwszy, który gracz musi wykonać jest to dokonanie wpłaty na swoje konto bukmacherskie. Po czym użytkownik musi zawrzeć zakład AKO za minimum 50 PLN.

Istotne w tym wszystkim jest to, że na kuponie musi znajdować się typ na pojedynek pomiędzy Barceloną z Realem Madryt. W dodatku pochodzić on musi z ofert przedmeczowej, a jego kurs łączny nie może być mniejszy niż 1.85.

STS kod promocyjny 2020
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2020

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji otrzyma w prezencie bonus w wysokości 50% dokonanej wpłaty. Maksymalna kwota, jaka może znaleźć się na kontach gracza to 100 PLN.

Najnowszy bonus powitalny u bukmachera STS na start:

Każdy nowy gracz, który dokona rejestracji konta online u legalnego bukmachera STS może już na sam początek otrzymać extra środki. Dokładnie mówiąc nawet 1229 PLN. A w skład pakietu powitalnego wchodzą:

  • pewne 29 PLN za dokonanie wpłaty własnej bez dokonania depozytu
  • premia równowartości wpłaty własnej do 1200 PLN

Użytkownik, który chce skorzystać z powyższych bonusów musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Bowiem jest to jedyna możliwość, aby dokonać aktywacji wyżej wspomnianych bonusów.

Jeśli posiadasz już konto u legalnego bukmachera STS online możesz skorzystać z usługi Betgames, czyli gier karcianych. Dostępne są tam przecież takie gry, jak chociażby poker online.


Legalny bukmacher online STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button