Pakiet dla nowych graczy od bukmachera STS

Bukmacher STS zachęca do rejestracji u siebie nowych graczy, dla których ma ciekawy pakiet promocyjny. Już na starcie bukmacher przyznaje zakład bez ryzyka do 200 PLN.

Zakład bez ryzyka na Start od STS

Zakład bez ryzyka na Start od STS

Ta akcja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy założą konto do dnia 8 maja do godz. 23:59, a także dokonają pierwszego depozytu.

Chcąc wziąć udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani także się zapisywać. Bowiem wystarczy dokonać rejestracji i wpłaty. Po czym dokonać zawarcia kuponu. Lecz trzeba pamiętać, że środki muszą pochodzić z konta głównego. Bukmacher wyklucza zawieranie kuponów w tej promocji poprzez środki bonusowe.

sts kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Pierwszy zakład może to być pojedynczy lub wielozdarzeniowy.

Jeżeli Twój kupon do dnia 12.05.2019 do godziny 23:59 zostanie rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona Ci zwrotu stawki. O ile spełniasz powyższe warunki promocji. Maksymalnie można otrzymać 200 PLN. Lecz kupon może zostać zawarty za dowolną kwotę, lecz maksymalnie bukmacher przyzna 200 PLN.

Bonus trafi na konto maksymalnie do 24 godzin od momentu rozliczenia kuponu. Jednak należy pamiętać, że w tej promocji bierze udział jedynie pierwszy kupon, który spełnia te warunki.

Warto jeszcze przypomnieć, że podczas rejestracji warto jest wpisać kod promocyjny BETONLINE. To sprawi, że na konto trafi 29 PLN bez dokonania żadnego depozytu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button