Odbieranie wygranej w STS. Ile jest na to czasu, gdzie to się robi?

Każdy typer marzy o wygranej, a gdy już taka przychodzi, nie wszyscy wiedzą, ile czasu jest na jej odbieranie oraz gdzie dokładnie się to robi. Sprawdzamy cały proces na przykładzie bukmachera STS!

Odbieranie wygranej w STS. Ile jest na to czasu, gdzie to się robi?
Odbieranie wygranej w STS. Ile jest na to czasu, gdzie to się robi?

STS odbiór wygranej nagrody

Dlaczego właśnie związane z bukmacherem STS odbieranie wygranej jest tak popularne? Bo jest to marka, która w naszym kraju cieszy się największym zainteresowaniem graczy. A że z pieniędzy w kuponów to naprawdę ważny temat, nie mogliśmy zupełnie go pominąć w naszym portalu.

Zdecydowanie łatwiejsze zadanie mają osoby, które obstawiają w STS w internecie. Posiadając konto typerskie online, wszystko załatwia się przez internet – wpłaty, wypłaty i zawieranie zakładów.

betclic polska kod promocyjny na bonus 2020
Nowy bonus w Betclic kod promocyjny KOD550

STS wygrana w punkcie

Bez względu na to czy gracz osiągnie wysoką, czy dość niewielką wygraną, pieniądze automatycznie po rozliczeniu kuponu znajdują się na koncie. Takie środki można albo wypłacić do banku, albo korzystać z nich na stronie marki STS.

Aby założyć konto internetowe w STS, trzeba wypełnić specjalny formularz rejestracyjny. Warto przy tym zauważyć, że tylko na tym etapie możliwe jest wpisanie kodu promocyjnego przygotowanego specjalnie dla nowo zarejestrowanych!

STS bonus bez depozytu 29 PLN + nawet 1200 PLN
⬇️⬇️⬇️

  1. Rejestracja na STS.pl z kodem „BETONLINE
  2. Odbiór 29 PLN bez depozytu jako freebet
  3. Bonus 100% przy pierwszej wpłacie nawet do 1200 PLN (regularnie jest to 1000 PLN)
STS wypłata ekspresowa
STS wypłata ekspresowa

Chociaż internet bardzo ułatwia życie, nie brakuje typerów-tradycjonalistów albo takich, którzy cały czas lubią sporadycznie wybrać się do punktu bukmacherskiego. Co w przypadku gdy wygrana u bukmachera zdarzy się właśnie w oddziale – w jaki sposób można ją odebrać?

Czy możliwe jest w STS odbieranie wygranej w innym punkcie?

Przede wszystkim trzeba pamiętać, że jest dokładnie 30 dni na pojawienie się z wygranym kuponem i odebranie wygranej. Kolejną istotną sprawą jest to, że marka STS odbieranie w innym punkcie jak najbardziej akceptuje, a więc nie trzeba iść z wygranym zakładem tam, gdzie się go zawarło.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Może zdarzyć się tak, że pracownik punktu nie będzie posiadał wystarczającej ilości pieniędzy, by zrealizować wypłatę. Jak można sobie poradzić w takich okolicznościach? Nie trzeba od razu załamywać rąk – to naprawdę nie zdarza się tylko nam!

Jeżeli wygrana jest wysoka, gracz może zlecić jej wypłatę na konto bankowe. Na pewno tki dostępny w STS odbiór wygranej jest bezpieczniejszy, a że gramy u legalnego bukmachera – nie musimy martwić się o konsekwencje skarbowe i tym podobne.

STS metody płatności
STS metody płatności

Jaką wygraną można wypłacić w punkcie STS?

W przypadku odbioru większej gotówki w punkcie, bukmacher ma 14 dni na przygotowania takiej wypłaty. Klient udaje się do punktu, zgłasza chęć otrzymania pieniędzy i czeka około dwa tygodnie na realizację. Jak widać, STS wypłata w punkcie to często próba cierpliwości! ;)

Bardzo wiele punktów wypłaca wygrane w wysokości 2-3 tysiące. Większe kwoty są już uważane za „duże”, a co za tym idzie może być problem, by odebrać je od ręki.

Na szczęście, w czasach internetu na wszystko są sposoby. Jeżeli zależy komuś na tym, by dysponować wygraną kasą niemal od razu, powinien pomyśleć o graniu „poważniejszych” kuponów na stronie internetowej STS.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button