Obstawienie meczy eliminacyjnych z extra bonusem od STS

Legalny bukmacher STS zmniejsza przegrane wszystkim graczom za obstawienie meczy z eliminacji do Mistrzostw Świata 2022. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon, aby liczyć na zwrot stawki.

Obstawienie meczy eliminacyjnych z extra bonusem od STS

Obstawienie meczy eliminacyjnych z extra bonusem od STS

A śmiało można powiedzieć, że ciekawych pojedynków w najbliższych dniach nie zabraknie. W dodatku będziemy mogli oglądać występy Biało – Czerwonych.

Na przeciw graczom wychodzi bukmacher STS online, który oferuje akcję „Cashback do 100 PLN na eliminacje MŚ 2022”, a jest ona aktywna wyłącznie do 8 września do godziny 23:59. Użytkownik, który chce z niej skorzystać koniecznie musi do niej dołaczyć na stronie www.STS.pl.

100 PLN za obstawienie meczy od bukmachera STS

Zadaniem graczy jest zawarcie kuponu AKO, na którym musi znajdować się minimum jedno zdarzenie dotyczące eliminacji Mistrzostw Świata w Katarze. Typ kursu nie może być mniejszy niż 1.50.

STS kod promocyjny 2021
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2021

Jeśli się okaże, że faworyci Cię zawiedli to gracz otrzyma zwrot 15% stawki za przegrane zakłady. Maksymalnie może on wynieść nawet 100 PLN.

Nowy kod w STS 2021:

Legalny bukmacher STS online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na:

  • darmowe 29 PLN za założenie konta bez żadnej wpłaty
  • premię równowartości dokonanie depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne wszystkim typerom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać trzeba, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button