Obstawianie jednego meczu w STS. Wszystko, co trzeba wiedzieć!

Czy możliwe jest obstawianie tylko jednego meczu u bukmachera STS? Wszystko, co trzeba wiedzieć na ten temat znajdziecie w naszym portalu. Metody obstawiania, bonusy, najlepsze ligi do gry – do sprawdzenia nawet teraz!

Obstawianie jednego meczu w STS. Wszystko, co trzeba wiedzieć!
Obstawianie jednego meczu w STS. Wszystko, co trzeba wiedzieć!

Czy u bukmachera STS można obstawić tylko jeden mecz?

Przeglądając kupony bukmacherskie udostępniane przez graczy w internecie, nietrudno zauważyć, że wśród nich dominują tak zwane „taśmy”, czyli zakłady AKO, gdzie znajdziemy kilka meczów, a czasem nawet i kilkanaście. Jeżeli ktoś nie jest z bukmacherką od dawna, może mieć wątpliwości, czy aby na pewno możliwe jest w STS obstawianie jednego meczu.

Oczywiście, że bukmacher daje taką opcję, ale trzeba liczyć się z tym, iż ma ona nie tylko sporo zalet, ale także i pewne wady. Zajmiemy się dzisiaj i tą jaśniejszą, jak i ciemniejszą stroną, natomiast ostateczny wybór będzie należał do samych graczy. W końcu to oni decydują o tym, na co chcą wydawać własne pieniądze.

STS kod promocyjny 2020
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2020

Jak obstawić jeden mecz w STS?

W dzisiejszych czasach możemy obstawiać mecze w STS na dwa sposoby: albo przez internet, albo w punktach stacjonarnych. W tym drugim przypadku trzeba znaleźć oddział, wybrać spotkanie, a następnie udać się do kasjera, by ten puścił zakład i dał nam potwierdzenie jego zawarcia. Nie oszukujmy się – w czasach, w jakich obecnie żyjemy, mało kto chce w ten sposób załatwiać sprawy. I tutaj z pomocą przychodzi nam internet.

Granie u bukmachera internetowego to obecnie najpopularniejszy wybór typerów. U niego także jest możliwe granie pojedynczych meczów. W przypadku wystąpienia jakiegoś wyjątku, jesteśmy o tym natychmiast poinformowani, co sprawia, że spada ryzyko jakichś nieporozumień.

Pisanie instrukcji na temat tego, jak obstawia się jeden mecz w STS nie ma najmniejszego sensu. Wszystko wygląda dokładnie tak samo, jak wtedy, gdy wybieramy kilka spotkań i wrzucamy je do jednego „wora”. Widać to dokładnie na filmie przedstawionym poniżej:

Jakich meczów nie można grać SOLO?

Kupony SOLO, czyli takie, w których znajdziemy jeden mecz, mogą być grane w zasadzie w każdym przypadku. Wyjątków jest niewiele, ale takie również występują. Przede wszystkim tyczy się to sytuacji, gdy chcemy zagrać jakiegoś zdarzeń po wysokim, promocyjnym kursie. Bukmacher może pozwolić, na przykład, zagrać na jakiegoś faworyta po kursie 1.85, ale tylko wtedy, gdy do tego typu dołączymy jeszcze dwa kolejne.

Granie kuponów pojedynczych nie jest też możliwe w sytuacji, gdy chcemy obrócić bonus otrzymany przez bukmachera. Zazwyczaj w regulaminie konkretnej promocji mamy określone to, ile razy trzeba obstawić dane środki oraz po jakimś kursie. Często są to – na przykład – trzy spotkania, a nieraz i więcej.

Obstawianie na żywo a granie na pojedyncze mecze

Kupon SOLO w STS
Kupon SOLO w STS

Coraz więcej osób przekonuje się do zakładów na żywo. Obstawianie LIVE daje mnóstwo możliwości, chociaż ciągle jeszcze nie wszyscy mają o nim pojęcie. Na naszej stronie pisaliśmy już o tym, jak wygląda obstawianie na żywo Ekstraklasy w STS – to w zasadzie największy hit bukmacherski w kraju.

Bez najmniejszego problemu można zagrać na pojedynczy mecz w zakładach LIVE. Jeżeli tylko nie chcemy przy tym skorzystać z jakiejś promocji czy bonusu, nie wydaje się, byśmy mieli natrafić na jakiekolwiek komplikacje. Może to dotyczyć również grania w punktach stacjonarnych, chociaż zdecydowanie popularniejsze jest obstawianie live w zakładach online.

Czy opłaca się obstawiać kupony SOLO?

Kupony SOLO potrafią być opłacalne, ale nie zawsze tak jest. Trzeba wziąć pod uwagę, że potencjalne wygrane w przypadku pojedynczych zakładów często nie będą tak spektakularne jak wtedy, gdy gramy pokaźną „taśmę”. Plus jest z kolei taki, że wystarczy trafić jedno spotkanie, by zyskać konkretne środki, natomiast w kuponach AKO potrzebujemy znacznie więcej szczęścia.

Kiedy obstawiamy kilka meczów na jednym kuponie, często mała niespodzianka w jakiejś lidze psuje nam wszystkie nasze starania. Taką sytuację niemal każdy typer zna z autopsji i rozwodzenie się na ten temat nie ma większego sensu.

W kuponach SOLO trudno jest z kolei zdobyć spore środki, korzystając z funkcji cashout, natomiast w przypadku długiego AKO możemy „wyciągnąć” nawet połowę końcowej wygranej jeszcze przed zakończeniem paru spotkań.

Zakłady bukmacherskie w internecie STS
Zakłady bukmacherskie w internecie STS

Na pewno obstawianie kuponów SOLO nie jest dla wszystkich. To raczej metoda gry dla osób cierpliwych, którym niekoniecznie bardzo mocno zależy na wysokich, spektakularnych zyskach od razu po rozpoczęciu gry.

Niestety, trzeba mieć na uwadze także to, że obstawianie pojedynczych meczów wiąże się z wydawaniem nieco większych środków. O ile spore wygrane w AKO da się osiągnąć już przy graniu za 5 czy 10 złotych, w kuponach SOLO raczej nie ma co liczyć na rozbicie banku przy stawianiu takich sum.

Jak grać u bukmachera, by wygrywać?

Każdy gracz ma swoją metodę obstawiania i nie ma jednej skutecznej, która w każdym przypadku dałaby zarobić. Pamiętajcie o tym, by grać przede wszystkim w taki sposób, jak najbardziej wam odpowiada. Jeżeli dobrze czujecie się w graniu jednego meczu na kuponie, kontynuujcie swoje działania. Najważniejsze, by były skuteczne i dawały taki zysk, na jaki się nastawiliśmy. Komentarze innych nie mają tu najmniejszego znaczenia!

Każdy ma swoją metodę na obstawianie w STS. I pewnie wszyscy powiedzą, że to tak ich jest najlepsza! ;)


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button