Obstawianie Ekstraklasy z bonusem. Kasa bez depozytu dla każdego!

Jak obstawiać mecze Ekstraklasy bez konieczności wydawania własnych pieniędzy? Wystarcza do tego kasa bez depozytu, którą ze specjalnym kodem promocyjnym można odebrać u bukmachera STS!

Obstawianie Ekstraklasy z bonusem. Kasa bez depozytu dla każdego!
Obstawianie Ekstraklasy z bonusem. Kasa bez depozytu dla każdego!

Szukasz typów na Ekstraklasę? Poznaj bonus od STS!

Bukmacher STS w swojej ofercie zakładów posiada bardzo wiele typów na Ekstraklasę. Nie tylko znajdziemy w nim kursy na zwycięzców, ale także na liczbę goli, kartek, rzutów rożnych czy nawet strzelców goli. To wszystko po wyjątkowo dobrych kursach, co potwierdza bardzo wiele komentarzy dostępnych w internecie.

Niestety, obstawianie Ekstraklasy to dużo niespodzianek. Z jednej strony mamy wysokie kursy, a wiec i duże wygrane, ale z drugiej – nie zawsze jesteśmy w stanie przewidzieć, kto wygra, co może wywołać frustrację albo nawet zniechęcenie.

betclic polska kod promocyjny na bonus 2020
Nowy bonus w Betclic kod promocyjny KOD550

Jeżeli chcemy spróbować swoich sił w obstawianiu meczów Ekstraklasy, możemy to zrobić dzięki bonusowi bez depozytu dla każdego nowego klienta marki STS. Bonus jest dostępny od razu po założeniu konta, a do wszystkiego wystarcza tylko i wyłącznie kod promocyjny.

STS kod promocyjny BETONLINE

Jaki przygotowany został przez STS kod promocyjny? Dokładnie brzmi on BETONLINE, a dzięki niemu nowi gracze mogą odebrać aż 29 PLN premii bez wpłaty w formie freebetu. Darmowy zakład umożliwia zagranie na dowolny mecz polskiej ligi bez konieczności przelewanie własnych pieniędzy!

Każdy, komu uda się trafić freebet, zachowuje pieniądze dla siebie, natomiast w razie przegranej nie musi się martwić, bo przecież nie stracił środków, które są jego. Jakby na to nie spojrzeć, żadna z wymienionych sytuacji nie jest zła.

Obstawianie Ekstraklasy bez ryzyka

Bukmacher STS kod promocyjny 2020
Bukmacher STS kod promocyjny 2020

Co trzeba zrobić, by obstawianie Ekstraklasy rozpocząć bez ryzyka? Krok pierwszy to wejście na www.STS.pl i założenie darmowego konta typerskiego. Cały proces nie zajmuje zbyt wiele czasu, dlatego gracze często chwalą opisywanego buka za to, że można u niego rozpocząć grę dosłownie w kilka chwil.

Warto wspomnieć, że STS nie wymaga natychmiastowej weryfikacji konta. Po zapisaniu się do tego bukmachera możemy od razu przystąpić do gry, a sprawę przesłania skanu dokumentu tożsamości zostawić na później. To duże ułatwienie, szczególnie dla osób, które bardzo się spieszą i niekoniecznie chcą od razu załatwić formalności zamiast skupić się na tym, co dla typera najważniejsze.

Nie tylko bonus na start w formie premii bez depozytu jest tym, co można odebrać na www.STS.pl. Wszyscy, którzy zdecydują się na założenie konta u tego bukmachera w tym momencie, mają szansę na ekstra 100% do 1200 PLN przy wpłacie numer jeden.

Bonus za depozyt + darmowe mecze online

ekstraklasa obstawianie w sts
ekstraklasa obstawianie w sts

Bonus za depozyt na start można odebrać tylko jeden raz. Im więcej wpłacamy, tym pokaźniejszą kwotę możemy uzyskać w formie ekstra premii. Wpłacając 200 PLN, dostajemy 200 PLN ekstra itp.

Co najważniejsze, bonusu powitalnego nie trzeba wykorzystywać od razu i tylko na sporty przewidziane w specjalnym regulaminie. To oznacza pełną swobodę działania – bez względu czy zależy nam na obstawianiu Ekstraklasy, czy zupełnie innych rozgrywek.

Przypominamy, że każda osoba zarejestrowana na www.STS.pl może za darmo oglądać mecze online! Poniżej prezentujemy specjalny poradnik wideo, który pokazuje jak korzysta się z transmisji u bukmachera:


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button