Obstawianie Ekstraklasy w STS

Najpopularniejszą polską ligą bez wątpienia jest Ekstraklasa. W jaki sposób jej mecze można obstawiać u legalnego bukmachera STS?

Obstawianie Ekstraklasy w STS
Obstawianie Ekstraklasy w STS

STS oferta zakładów na Ekstraklasę

Gracze zarejestrowani w STS mogą obstawiać wszystkie wydarzenia, jakie aktualnie znajdują się w ofercie kursowej. Tak się składa, że meczów Ekstraklasy nigdy w niej nie brakuje i to szczególnie w trakcie sezonu, kiedy najlepsze polskie drużyny walczą o mistrzostwo kraju.

Aby obstawiać mecze polskiej Ekstraklasy na stronie STS-u, wystarczy posiadać tam konto. Jeżeli odbierzecie STS bonus powitalny będziecie mogli zawrzeć pierwszy zakład nawet za środki bukmachera, ale – rzecz jasna – nie jest to konieczne.

sts kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Na mecze Ekstraklasy dostępnych jest bardzo wiele zakładów. Nie tylko można grać na zwycięzców, ale również na liczbę goli, żółte czy czerwone kartki, strzelców goli i znacznie, znacznie więcej.

Oczywiście, internet to jeszcze nie wszystko. STS punkty stacjonarne również umożliwiają zawieranie kuponów z meczami Ekstraklasy. W ich przypadku nie ma jednak zbyt wielu promocji, a poza tym samo obstawianie nie jest tak wygodne, jak w przypadku gry online.

Ekstraklasa kursy STS
Ekstraklasa kursy STS

Granie Ekstraklasy u bukmachera to przede wszystkim bardzo wysokie kursy w porównaniu z innymi ligami. Niestety, prawidłowe wytypowanie kilku zwycięzców w jej przypadku graniczy z cudem.

Potencjalne wygrane są za to naprawdę atrakcyjne. I chyba nie tylko przez sentyment, ale również ze względu na możliwość zyskania dużych środków, gra na Ekstraklasę jest u nas tak popularna!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button