Obstawiaj Ligę Narodów i wygrywaj więcej. Do podziału 30 000 PLN

Przed nami kolejne wieczory z piłką reprezentacyjną. Masz zamiar typować mecze z Ligi Narodów? Jeśli tak, to warto jest skorzystać z promocji bukmachera STS, który pozna wygraną oferuje graczom pewne bonusy.

Bonus dla typerów Ligi Narodów w STS

Bonus dla typerów Ligi Narodów w STS

Trzeba powiedzieć, ze na brak emocji w najbliższych dniach na pewno nie będzie można narzekać, ponieważ dojdzie do kilku bardzo ciekawych potyczek, jak m.in. Włochy vs Holandia, Chorwacja vs Francja oraz Polska vs Bośnia i Hercegowina.

Natomiast legalny bukmacher STS oferuje typerom akcję „Do podziału 30 000 PLN na Ligę Narodów”. „Za poprawnie wytypowanie wyniku dowolnego spotkania typer poza wygraną gotówką otrzyma dodatkowe środki.

Wspomniana oferta dostępna jest graczom do 14 października do godziny 23:59. Chcąc z niej skorzystać obowiązkowo trzeba się zapisać na stronie www.STS.pl.

Liga Narodów: Bonusy bukmacherskie dla typerów:

Warunki promocji „Do podziału 30 000 PLN na Ligę Narodów” są bardzo proste. Wystarczy zawrzeć zakład SOLO, na którym to musi znajdować się jedynie jeden typ. Musi on pochodzić na dokładny końcowy wynik dowolnego meczu w Lidze Narodów. Natomiast stawka minimalna kuponu to 15 PLN.

bukmacher betfan kod promocyjny na bonus 2020
Betfan kod promocyjny na bonus bez ryzyka 100 PLN

Kupon okazał się wygrany? To super, cała kwota na zakłady sportowe trafi na konto gracza, a w dodatku gracze otrzymają prezent. Podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 30 000 PLN. Wszyscy użytkownicy mogą liczyć nawet na pięć bonusów.

Bonus powitalny u legalnego bukmachera STS:

Wszyscy nowi użytkownicy już na sam początek obstawia meczy u legalnego bukmachera STS mogą otrzymać extra premię, bo nawet 1229 PLN.

Skład pakietu powitalnego przedstawia się następująco:

  • bonus 29 PLN za rejestrację konta bez wpłaty własnej
  • premia równowartości pierwszego depozytu do 1200 PLN

Gracz, który chce liczyć na powyższe bonusy musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button